Filtry
Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Jak działają pierścienie erekcyjne z elektrostymulacją? 

Ring na penisa z możliwością elektrostymulacji nie tylko wzmacnia i wydłuża erekcję, ale także oferuje wyjątkowe doznania. Elektrostymulujące pierścienie erekcyjne wysyłają impulsy elektryczne, które pobudzają głęboko położone nerwy penisa i łechtaczki. Aby elektrostymulujący ring na penisa zadziałał, konieczne jest podłączenie go do specjalnej stacji elektrostymulującej. Elektrostymulujące pierścienie na penisa są odpowiednio spolaryzowane, dzięki czemu znakomicie przewodzą impulsy elektryczne. 

 

Co daje elektrostymulujący ring na penisa?

Impulsy elektryczne wywołują zupełnie odmienne wrażenia, niż wibracje. Regularne impulsy potrafią doprowadzić do orgazmu, a zabawa z natężeniem i rodzajami stymulacji dodatkowo pobudza i stanowi świetne urozmaicenie gry wstępnej. Elektrostymulujące pierścienie erekcyjne są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Elektrostymulujący ring na penisa wystarczy stosować zgodnie z zaleceniami. 

 

Elektrostymulujące pierścienie na penisa cena

Elektrostymulujące pierścienie na penisa są trochę droższe, niż pozostałe pierścienie erekcyjne. Wyższa cena wynika z konieczności zastosowania innych technologii. Elektrostymulujący ring na penisa łączy się ze stacją do elektrostymulacji, którą należy kupić osobno. Z tego względu elektrostymulujące pierścienie erekcyjne polecane są dla osób, które lubią eksperymentować w sypialni, poszukują nowych doznań, lub znają wrażenia, jakich dostarcza elektrostymulacja i chcą je wzbogacić o nowe gadżety, w tym pierścienie erekcyjne.