Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Profesjonalne środki do dezynfekcji zabawek erotycznych

Czyszczenie zabawek erotycznych po każdym użyciu to podstawa, dzięki której erotyczna przyjemność będzie higieniczna, a gadżety erotyczne zachowają swoją świetność na dłużej. Profesjonalne środki do dezynfekcji zabawek erotycznych, które dostępne są w intymynch sklepach jak Sensu, pozwalają na dokładne usuwanie bakterii z powierzchni gadżetów erotycznych. Dezynfekcja i czyszczenie sex zabawek za pomocą środków do dezynfekcji to jedyna opcja w przypadku niewodoodpornych zabawek erotycznych. Środki czyszczące, nazywane w skrócie toy cleanerami, są wydajne i skuteczne. Najczęściej występują w postaci wygodnego sprayu lub pianki. Dzięki nim dezynfekcja i czyszczenie sex zabawek zajmuje kilka chwil!

Akcesoria czyszczące do masturbatorów

Z racji swojej budowy, masturbatory wymagają dokładnego mycia po każdym użyciu. Proces ten warto uzupełnić o zastosowanie środka dezynfekującego, na przykład Satisfyer Men Disinfectant Spray o dużej pojemności. Płyn czyszczący wniknie we wszystkie zakamarki rękawa masturbacyjnego i zniszczy wszelkie bakterie, dzięki czemu korzystanie z masturbatora już zawsze będzie higieniczne i przyjemne. Masturbatory typu sztuczna pochwa warto również zasypywać od czasu do czasu specjalną zasypką Cobeco Cleanplay — Protection Powder, by nie kleiły się i pozostały jedwabiście gładkie w dotyku. 

Jaki spray do czyszczenia zabawek erotycznych wybrać?

Dezynfekcja i czyszczenie sex zabawek nie jest szkodliwe dla stref intymnych i skóry. W przeciwieństwie do klasycznych środków dezynfekujących toy cleanery nie zawierają alkoholu i substancji drażniących. To łagodne, a zarazem niezwykle skuteczne środki zabijające bakterie. Wśród bestsellerów znajdziesz między innymi ToyJoy Toy Cleaner Spray — klasyczny spray dezynfekujący do wszystkich zabawek erotycznych. Dobre spraye do czyszczenia zabawek erotycznych ma w swojej ofercie również renomowana marka Cobeco. Przy wyborze toy cleanera, zwróć uwagę na pojemność produktu i obecność składników dodatkowych, na przykład ekstraktu z zielonej herbaty w Intimate Earth Toycleaner Spray. Dzięki dodatkom toy cleaner może mieć również właściwości pielęgnacyjne lub roztaczać wokół przyjemny zapach.