Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Ostroga erotyczna, co to jest?

Ostroga erotyczna składa się z uchwytu i obracającego się koła z ostrymi kolcami, które mogą służyć do delikatnego lub intensywnego masażu ciała. Ostroga z kolcami do masażu to popularny gadżet erotyczny w BDSM ze względu na możliwość manipulowania intensywnością doznań. Na uwagę zasługuje również sam wygląd gadżetu. Ostroga erotyczna wykonana jest z wysokiej jakości, hipoalergicznych materiałów, najczęściej ze stali nierdzewnej. Dostępne są również wysokiej jakości ostrogi erotyczne wykonane ze stopu cynku, które oferuje na przykład renomowana marka Kink by DocJohnson. 

 

Co daje ostroga z kolcami do masażu?

Ostroga erotyczna daje tą pobudzającą seksualnie niepewność. Możesz użyć ostrogi do masażu delikatnie lub przycisnąć mocniej do skóry, co zapewni zupełnie inne wrażenia. Ukochana osoba nie wie, co zaraz poczuje, więc jej seksualne napięcie rośnie. Z tego względu ostroga erotyczna z kolcami do masażu jest tak często wykorzystywana w sypialniach miłośników BDSM. Masaż ciała za pomocą ostrogi erotycznej jest naprawdę interesujący i przyjemny. Ostroga erotyczna to zdecydowanie gadżet erotyczny dla każdej pary. Nawet jeśli nie interesuje Cię BDSM, ostroga erotyczna z kolcami do masażu na pewno Ci się spodoba! 

 

Ostroga erotyczna, jaką wybrać?

Ostroga erotyczna wykonywana jest ze stali nierdzewnej lub stopu cynku nie bez powodu. To bezpieczne materiały, które są higieniczne i bardzo proste w czyszczeniu. Dzięki temu ostroga erotyczna z kolcami do masażu jest bezpieczna w użyciu. Dla początkujących polecamy klasyczne ostrogi erotyczne, na przykład marki Fifty Shades of Grey lub Kik by DocJohnson. Do wyboru jest również ostroga erotyczna z możliwością elektrostymulacji. Electrastim to ostroga erotyczna, która jest odpowiednio spolaryzowana. Dzięki temu, po podłączeniu odpowiedniego urządzenia odkryje przed Tobą dodatkowe możliwości.