Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Wibratory — królestwo przyjemności i odprężenia

Współczesne wibratory tworzą kolekcję kilku tysięcy zróżnicowanych gadżetów, zaprojektowanych z myślą o różnych potrzebach kobiet i mężczyzn. I chociaż pierwsze wibratory pojawiły się już pod koniec XIX wieku, to nie da się ukryć, że z prawdziwym wyborem fascynujących zabawek dla dorosłych mamy do czynienia obecnie.

Zarówno wibratory damskie, jak i męskie zaskakują nowoczesnymi technologiami oraz budową w 100% dopasowaną do indywidualnych kształtów, potrzeb i oczekiwań. Wibratory zaskakują ciekawym designem, a jednocześnie są bezpieczne dla ciała. Dzięki licznym programom wibracji pozwalają dopasować intensywność oraz rodzaj masażu do własnego stopnia wrażliwości. Nowoczesne wibratory to źródło erotycznej przyjemności i odprężenia. To także sposób na relaks i natychmiastową poprawę samopoczucia.

Rodzaje wibratorów

Wibratory erotyczne to zbiór gadżetów sklasyfikowanych ze względu na sposób działania i kształt. Na tej podstawie możemy wyróżnić kilkanaście najpopularniejszych kategorii wibratorów dla kobiet i mężczyzn.

Jak korzystać z wibratora? Funkcje dodatkowe wibratorów

Obsługa wibratora jest prosta i intuicyjna, podobnie jak dbanie o gadżety erotyczne, by jak najdłużej zachowały swoje właściwości. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to regularne ładowanie lub wymienianie baterii — w zależności od posiadanego przez Ciebie modelu wibratora. Ważne jest również, by czyścić wibrator po każdym użyciu i przechowywać w czystym miejscu. W razie potrzeby warto myć gadżet także przed użyciem.

Wibratory do penetracji należy aplikować z odrobiną lubrykantu na bazie wody. Dzięki temu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Z kolei wibratory do użytku zewnętrznego nie wymagają użycia żelu nawilżającego.

Ostatnie i najważniejsze — znajdź chwilę dla siebie, ułóż się w wygodnej pozycji i pozwól sobie skupić się wyłącznie na przyjemnych doznaniach. Wibrator erotyczny zajmie się resztą!

Przy okazji zaleceń dotyczących użytkowania wibratora warto wspomnieć, że wibrator dla kobiet może mieć ciekawe funkcje dodatkowe. To między innymi funkcja ogrzewania, możliwość pompowania średnicy, wymienne końcówki, praktyczne światełko LED przy panelu sterowania, czy aplikacja mobilna na telefon. Wibrator sterowany telefonem to również ciekawa opcja dla mężczyzn — fantastyczna kolekcja wibratorów jest dostępna w zakładce DLA NIEGO.

Znajdź swój idealny wibrator erotyczny w Sensu.pl

W sklepie erotycznym Sensu.pl mamy dla Ciebie zarówno bestsellery, jak i nowości wśród wibratorów dla kobiet i mężczyzn. Interesują nas tylko najlepsze wibratory i renomowani producenci, dlatego kolekcja naszego sklepu jest ciekawa, a gadżety bezpieczne, higieniczne i faktycznie przyjemne. Twoim zadaniem jest wybranie modelu wibratora jak najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań. Nie martw się, to proste.

Zastanów się, jaki obszar ciała daje Ci najwięcej przyjemności przy masażu. Łechtaczka, punkt G, sutki, a może wszystko na raz? Zobacz nasze kategorie wibratorów i sprawdź, jaki kształt masażera sprawdzi się najlepiej do Twoich celów. Następnie zwróć uwagę na rozmiar gadżetów (długość i szerokość). Dobry wibrator damski może być  bardzo duży, średni lub zaskakująco mały. Rozmiar nie jest kluczowy — ważne, by odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom.

Producenci wibratorów zwracają również uwagę na materiał wykonania. Wibrator dla kobiet może być wykonany z silikonu, plastiku, żelu, PVC, lateksu, gumy, metalu lub cyberskóry. Do najchętniej wybieranych wibratorów zalicza się modele silikonowe, gdyż są niezwykle miłe w dotyku i hipoalergiczne. Takie wibratory w dobrych seks shopach spotyka się najczęściej. Warto zwrócić uwagę także na modele plastikowe i wykonane z cyberskóry — podobnie jak silikon są higieniczne i nie uczulają.