Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Wibratory dla pań – zabawki do zabaw solo i w parze

Erotyczne zabawki urozmaicają seks w parze i czynią masturbację jeszcze przyjemniejszą. Jeśli planujesz pierwsze zakupy, szukaj wśród wibratorów klasycznych i nowoczesnych. Mnogość kształtów, rozmiarów i funkcji sprawia, że bez trudu dobierzesz model odpowiadający na Twoje potrzeby i spełniający najskrytsze fantazje.

Wybieraj spośród różnych rodzajów wibratorów

Czekają tu na Ciebie różne typy zabawek. Możesz zdecydować się na klasyczny wibrator, o podłużnym kształcie, przywodzący na myśl penisa. Znajdziesz też modele soniczne. To masażery stworzone z myślą o stymulacji łechtaczki. Taki wibrator dla kobiet wykorzystuje fale powietrza i jest przeznaczony do bezdotykowej stymulacji.

Kolejna propozycja to tak zwane jajeczko, którym sterowanie możesz oddać drugiej osobie. Wibrator odznacza się niewielkim rozmiarem, co czyni go niezwykle dyskretnym akcesorium. Wśród modeli dla kobiet nie mogło zabraknąć również tak zwanego króliczka. To model, który zapewnia podwójne doznania. Większa część masuje najwrażliwsze miejsca pochwy, a mniejsza końcówka zajmuje się łechtaczką.

Rodzaje wibratorów

Wibratory erotyczne to zbiór gadżetów sklasyfikowanych ze względu na sposób działania i kształt. Na tej podstawie możemy wyróżnić kilkanaście najpopularniejszych kategorii wibratorów dla kobiet i mężczyzn.

Wibrator dla kobiet – odkryj ciekawe funkcje i zalety erotycznych zabawek

Przed zakupem poznaj funkcjonalności wibratorów. Główny sposób stymulacji to drgania, jednak są zabawki, które potrafią jeszcze więcej! Możesz postawić na sex gadżet z opcją pompowania. Podczas zabawy zdecydujesz, jaką średnicę ma mieć. Zadbasz o swój komfort, a w odpowiednim momencie postawisz na intensywniejsze doznania. Ciekawa propozycja to wibratory z funkcją ogrzewania. Są przyjemnie ciepłe w dotyku, dzięki czemu pobudzają krążenie krwi. To sprawia, że stymulacja jest jeszcze mocniejsza.

Wibratory kobiece są wykonywane z materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia. Najczęściej powstają z silikonu, który jest wyjątkowo przyjemny w dotyku i nie uczula. Dużą zaletą jest też łatwość utrzymania go w czystości.

Pragniesz dyskretnego urządzenia? Znajdziesz tu wibratory, które odznaczają się cichym działaniem. Charakteryzują się też długim czasem pracy po naładowaniu, a ich obsługa jest nieskomplikowana. Większość modeli pozwala na skorzystanie ze wszystkich funkcji przy pomocy panelu umieszczonego, na uchwycie. Inne modele możesz sterować za pomocą pilota, a nawet przy pomocy aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Jak używać wibratora?

Stosowanie erotycznej zabawki nie sprawi Ci trudności, nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia. Możesz używać wibratora podczas samodzielnej zabawy lub urozmaicić nim czas w łóżku spędzony z ukochaną osobą. Żeby cieszyć się komfortem, zastosuj lubrykant. W zależności od tego, jaki masz sprzęt, możesz cieszyć się chwilami przyjemności w łóżku lub pod prysznicem.

Akcesorium posłuży Ci do stymulowania różnych miejsc – łechtaczki, wnętrza pochwy czy nawet sutków. To Ty decydujesz, dotykając wibratorem tych obszarów na ciele, z których czerpiesz najwięcej przyjemności. Pamiętaj, by po użyciu wyczyścić i wysuszyć zabawkę.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wibratora?

Kiedy przeglądasz nasz sklep z wibratorami, zwróć uwagę na dostępne rodzaje zabawek. Dopasuj akcesorium do swoich potrzeb i upodobań lub wybierz gadżet, którym miło zaskoczysz ukochaną osobę.

Dowiedz się, jakie tryby działania ma wibrator. Świetnie, jeśli możesz dopasować moc wibracji, na przykład zaczynając na delikatnych, a kończąc na najintensywniejszych.

Sprawdź też, w jaki sposób zasilana jest zabawka. Wibrator dla pań występuje w wersji z akumulatorem, który wymaga regularnego ładowania oraz z bateriami, które wystarczy wymienić.

Jak działają wibratory?

Wibrator to erotyczna zabawka, która wywołuje drgania. Robi to dzięki wbudowanemu w nią niewielkiemu silniczkowi. W zależności od modelu może dostarczać przyjemności dzięki zróżnicowanej sile czy pulsowaniu. Wibrator erotyczny występuje też w wersji z funkcją nagrzewania czy powiększania objętości. Wprawiona w wibracje zabawka oddziałuje na strefy erogenne. Może stymulować wiele części ciała – między innymi wnętrze pochwy, łechtaczkę czy piersi.

Urządzenia te działają z różną intensywnością. Wiele z nich pozwala dopasować moc wibracji do potrzeb. Jeśli Ci na tym zależy, szukaj wśród modeli z kilkoma lub kilkunastoma trybami. Wibrator erotyczny może działać na baterię lub mieć akumulator przeznaczony do ładowania. Metody obsługi zależą od modelu. Niektóre zabawki uruchamiają się po skorzystaniu z panelu umieszczonego na uchwycie, inne działają na pilota, a część jest sterowana również aplikacją na smartfonie.

Jak używać wibratora?

Wibrator nadaje się do zabaw solo. Możesz go też wykorzystać, żeby wzbogacić życie seksualne z drugą osobą. Pamiętaj jednak, by dbać o czystość akcesorium. Przed rozpoczęciem nowych igraszek wyczyść gadżet. Warto zastosować lubrykant na bazie wody, żeby cieszyć się komfortem podczas używania wibratora. Jeśli chcesz w pewnym momencie zmienić jego przeznaczenie, musisz zadbać o czystość urządzenia. Oznacza to, że zabawka wsuwana do odbytu nie powinna być chwilę później wprowadzana do pochwy, ponieważ grozi to infekcją.

Ważne, aby po użyciu wibratora dokładnie go wyczyścić zgodnie ze wskazówkami producenta. Dobrze działa woda z delikatnym mydłem antybakteryjnym. Pamiętaj, że istnieją nowoczesne wibratory w wodoodpornej wersji. Nadają się do stosowania nie tylko w łóżku, lecz także pod prysznicem.

Ile kosztuje wibrator?

Na samym początku zastanów się, jaki chcesz mieć wibrator. Cena, w zależności od rodzaju jest bardzo zróżnicowana. Mini model możesz mieć już za kilkadziesiąt złotych. Droższy będzie wyposażony w różnorodne funkcje. W takim przypadku koszt może wahać się od 200 do nawet 800 zł. Wśród produktów z wyższej półki znajdziesz urządzenia, które charakteryzują się kilkugodzinnym czasem działania po naładowaniu oraz wyjątkowo cichą pracą. Wibratory damskie i męskie mogą różnić się ceną ze względu na sposób obsługi. Droższe zabawki będą sterowane nie tylko przy pomocy panelu na uchwycie, lecz także aplikacją.

Jakie są rodzaje wibratorów?

Istnieje mnóstwo rodzajów tych erotycznych zabawek. Dzielą się na wibratory damskie, jak i męskie. Rozróżnia się je też ze względu na kształt. Znajdziesz gadżety klasyczne (zbliżone formą do penisa), tak zwane jajeczka, króliczki, czy nawet różdżki. To wciąż nie wszystkie rodzaje wibratorów. Odszukasz modele punktowe, soniczne i przeznaczone dla dwojga. Wibratory dla niej i dla niego dzielą się również w zależności od sposobu sterowania. Oprócz klasycznych modeli z panelem kupisz także produkty sterowane pilotem lub telefonem. 

Jaki wibrator jest dobry na początek?

Dobry produkt na początek powinien oferować regulowaną intensywność wibracji. Nie wiesz jeszcze, jak będziesz reagować na poruszającą się zabawkę, dlatego warto wybrać taką, która pozwala w razie potrzeby zmniejszyć lub zwiększyć moc. Na pierwsze erotyczne akcesorium idealne będą klasyczne wibratory, których kształt pozwoli na stymulację wnętrza pochwy oraz łechtaczki. Odpowiednie będą też produkty w wersji mini, przypominające szminkę. Dzięki takiej formie zapewniają maksimum dyskrecji. Zwróć również uwagę na modele soniczne. Wykorzystują bezdotykową stymulację przy pomocy fal powietrza. Są przeznaczone do pieszczenia łechtaczki.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii wibratory w sklepie Sensu

Kategorię, które mogą Cię zainteresować

Poznaj ofertę wibratorów od najpopularniejszych producentów