Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Wibratory erotyczne

to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów erotycznych dostępnych w sexshopie Sensu. Sprawdza się świetnie zarówno podczas zabawy solo, jak i podczas wspólnych igraszek w parze. Wibratory przybierają różne kształty i formy, mogą być klasycznych rozmiarów lub w wersji mini, gładkie lub z wypustkami, podłużne lub w nietypowym kształcie, takim jak szminka, brylant, serduszko czy naszyjnik, wibrujące lub soniczne (wykorzystujące fale dźwiękowe).

Wybierz idealny wibrator damski

Warto zastanowić się czego oczekujemy od danego gadżetu i wybrać ten, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Stymulatory mogą służyć do masażu całego ciała lub jego poszczególnych części, wibracje mogą być mniej lub bardziej intensywne, tryby pracy wibratora regulowane lub stałe. Występują w niezliczonych kolorach, z czego najpopularniejszymi wciąż są wibratory różowe, fioletowe czy klasyczne czarne i białe. Coraz częściej spotykamy się z wersjami łączonymi ze złotem i srebrem, dzięki czemu zyskujemy bardzo szlachetny i luksusowy efekt. Wibratory damskie są coraz bardziej ekskluzywne, do ich wykonania coraz częściej dodaje się nawet prawdziwe złoto. Tego typu wibratory zawsze powinny być wykonane z materiałów, które są w 100% bezpieczne w kontakcie z ciałem i nie narażą użytkownika na żadne reakcje alergiczne. Znaczna większość wibratorów wykonana jest z silikonu lub silikonu medycznego, bardzo delikatnych, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Coraz częściej masażery produkuje się także z bioskinu, który ma oddawać efekt kontaktu z ludzką skórą. Wibratory damskie wykonywane są także z nieco twardszych i odporniejszych na uszkodzenia mechaniczne, jednak równie bezpiecznych materiałów, takich jak tworzywo ABS czy aluminium. Warto wiedzieć, że im materiał twardszy, tym wibracje mniej tłumione w środku, przez co odczucia mogą być odbierane jako nieco mniej delikatne niż w przypadku gadżetów z silikonu. Popularne są także szklane wibratory damskie, gładkie i pozbawione pęcherzyków powietrza, odporne na zmiany temperatur (można ich używać zarówno na ciepło jak i na zimno). Wibratory bywają także stalowe, żelowe czy z elastomeru (tańszy odpowiednik silikonu). Pamiętaj o każdorazowym czyszczeniu gadżetu i używaniu odpowiednich, dedykowanych do poszczególnych materiałów lubrykantów.

Rodzaje wibratorów

W zależności od tego czego oczekujesz od swojego wibratora, możesz zdecydować się na konkretny typ zabawki. Wibratory damskie dzielą się na klasyczne (nastawione na stymulację wewnątrz pochwy i okolicy do jej wejścia), łechtaczkowe (ich głównym zadaniem jest stymulacja samej łechtaczki, mogą być wibrujące lub soniczne, wykorzystujące do pieszczot fale dźwiękowe), do punktu G, króliczki (będące połączeniem masażera łechtaczki ze stymulatorem puntu G), kulki i jajeczka czy wibratory typu wand, czyli masażery całego ciała. Coraz popularniejsze stają się miniwibratory czy wibratory na palec, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzą się w podróży i zmieszczą się w każdej torebce. Świetnym wyborem jest także wibrator dla par, który dzięki swojemu kształtowi stymuluje jednocześnie Ciebie i Twojego partnera. Masażery mogą być wyposażone w dodatkowe technologie, takie jak łączność bluetoooth czy możliwość sterowania aplikacją w telefonie. Coraz częściej spotykamy także wibratory sterowane pilotem czy reagujące na Twój głos bądź muzykę grającą w otoczeniu. Sensu oferuje wszystkie wyżej wymienione formy stymulatorów i masażerów. Rozgość się i znajdź coś idealnego dla Ciebie.

Zobacz również podział wibratorów ze względu na kolor:

Wibrator różowy, Wibrator złoty, Wibrator czarny

Z podziałem na materiał:

Wibrator silikonowy

Zobacz także:

Wibrator na pilota, Wibrator sterowany bluetooth, Wibrator sterowany telefonem, Wibrator duży