Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Masturbatory automatyczne, wibrujące

– od klasycznych dostępnych w intymnym sklepie Sensu różnią się tym, że w ruch wprawia je wbudowany mechanizm, dzięki czemu w niektórych modelach możesz stymulować się bez użycia rąk. Ich działanie może opierać się na klasycznych wibracjach lub falach sonicznych (dźwiękowych).

 

Masturbatory oralne

– popularne i mocno realistyczne. Wizualnie odzwierciedlają ludzkie usta, wykonane ze sztucznej skóry dają podobny efekt dotykowy (np. oralny masturbator dla mężczyzn od Autoblow 2 Plus, posiadający wymienne wsady w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do rozmiaru swojego członka). Możesz wypróbować także bezdotykowe wersje masturbatorów oralnych jak A.I. Machine, również od Autoblow 2 Plus, w którym 10 różnych trybów ssania pozwoli na maksymalne zróżnicowanie odczuć seksu oralnego.

 

Masturbator sterowany smartfonem

– to ciekawy gadżet, który umili zabawę wybranym stymulatorem. Dzięki możliwości zdalnego sterowania masturbatory wyposażone w tę funkcję świetnie sprawdzą się jako gadżet dla par. Poza możliwością zdalnej zabawy posiadają także wiele różnych trybów pracy, dzięki czemu stymulacja może być jeszcze bardziej zróżnicowana. Wypróbuj Lovense Max 2, pracujący w 7 różnych trybach i posiadający 3-stopniową regulację mocy lub bestseller od Satisfyer'aMen Vibration, wyposażony w aż 14 różnych trybów wibracji.

 

Interaktywne masturbatory Kiiroo 

- to istny przełom w dziedzinie masturbatorów. Dzięki zastosowanej technologii modele Kiiroo łączą się z innymi urządzeniami tej samej marki lub różnymi interaktywnymi treściami, takimi jak filmy pornograficzne, gry 3D czy witryny partnerów internetowych. Dzięki łączeniu z innymi urządzeniami możesz zabawiać się z partnerką bądź partnerem przebywającym w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, przez co realnie będziesz mógł poczuć dotyk drugiej połówki mimo braku fizycznej obecności. Co więcej niektóre modele tej marki łączą w sobie 3 różne tryby pracy – ręczny, automatyczny (opierający się na ruchu góra-dół, imitującym stosunek) i wspomniany interaktywny, jak np. model Kiiroo Onyx+.

Tani masturbator automatyczny

– taki mechaniczny gadżet kupisz już za około 150 zł. Jeśli jednak decydujesz się na któryś z masturbatorów 3w1, będziesz musiał przygotować się na wydatek rzędu niespełna tysiąca złotych. Pamiętaj jednak, że w tej cenie dostajesz 3 gadżety i niezliczoną ilość funkcji, dzięki którym każda kolejna zabawa może być zupełnie inna od poprzedniej.