Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Koraliki analne 

bardzo popularna forma zabawek analnych, znajdująca wielu zwolenników na całym świecie, jednocześnie będąc bestsellerem w sklepie intymnym Sensu. Są intuicyjne w użyciu, produkowane w wielu różnych wariantach (zróżnicowane długości, przeróżne kształty i faktury), dzięki czemu bez problemu znajdziesz odpowiednie koraliki analne dla siebie. Możesz zdecydować się na kulki i koraliki wibrujące lub klasyczne, które nie generują dodatkowych drgań.

Koraliki kulki analne jak działają 

w zależności od tego jaki rodzaj, kształt czy długość wybierzesz, nico inne będzie działanie poszczególnego gadżetu. Generalnie sam sposób użycia i działania koralików i kulek analnych jest taki sam – sznureczek z kulkami wprowadzasz do odbytu (zawsze dzieje się to od najmniejszego do największego koralika), po czym zgodnie z preferencjami wsuwasz i wysuwasz gadżet tak jak lubisz, bardziej lub mniej głęboko, w szybszym lub wolniejszym tempie. Jeszcze większych wrażeń dostarczą Ci wspomniane kulki i koraliki wzbogacone o dodatkowe wibracje, jak np. działające w siedmiu trybach Petite Sensations Bubbles od Rocks-Off czy model Deep Secret od Marc Dorcel – gadżet wyposażony w 12 odmiennych trybów wibracji, którym możesz sterować nie tylko ręcznie, ale także za pomocą bezprzewodowego pilota

Kulki koraliki analne

Sensu posiada w swojej ofercie różne warianty kulek i koralików analnych. Jeśli po wstępie jesteście zainteresowani co możemy Wam zaoferować w tej dziedzinie – wejdźcie i spróbujcie, a na pewno nie pożałujecie. Gadżetami analnymi, poza zabawą w pojedynkę, możecie zabawiać się także wspólnie, dzięki czemu Wasz seks będzie jeszcze ostrzejszy niż dotychczas.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii wibratory w sklepie Sensu

Kategorię, które mogą Cię zainteresować