Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Wibratory punktu G – dzięki nim doznasz maksymalnej rozkoszy

Czas na wprowadzenie nieco nowości do sypialni? Odkryj wibratory perfekcyjnie dopasowane do kobiecej anatomii! Wybierz spośród modeli, które pozwalają na drobne pieszczoty i stymulację punktu G. Ich kształt został opracowany w taki sposób, żeby trafiać perfekcyjnie w najwrażliwszy obszar wewnątrz pochwy. Wibratory punktu G sprawdzą się podczas zabawy solo, ale urozmaicą też chwile spędzone z drugą osobą. Ta zabawka doskonale wie, gdzie jest punkt G. Znajduje go w sekundę i zapewnia niezapomniane doznania.

Wibrator punktu G – jakie są rodzaje akcesorium?

Wibratory do stymulacji punktu G występują w wersji z różnymi funkcjami dodatkowymi. Możesz zdecydować się na model z podgrzewaniem – dzięki tej funkcji już pierwsze sekundy z masażerem są przyjemne. W Sensu znajdziesz także produkty z opcją rotacji – obroty w prawą i lewą stronę zapewniają dodatkowe doznania. Niektóre z zabawek erotycznych mają gładką powierzchnię, a inne występują w wersji prążkowanej.

Do wyboru masz stymulatory punktu G sterowane przy pomocy panelu. Jest intuicyjny i pozwala błyskawicznie zmieniać tryby działania. Możesz jednak także postawić na produkt zdalnie sterowany aplikacją. To nowoczesny wibrator, który spełni swoje zadanie podczas seksu na odległość.

Wibrator do punktu G – poznaj zalety zabawki erotycznej

Wibratory punktu G są wykonywane z materiału bezpiecznego dla Twojego ciała. Powstają z silikonu medycznego, dlatego możesz zapomnieć o podrażnieniach czy reakcji alergicznej. Materiał szybko przyjmuje temperaturę ciała, więc już od pierwszych chwil cieszysz się komfortem. Co ważne, silikonowe zabawki mają nieporowatą strukturę. Dzięki temu łatwo utrzymać je w czystości.

Wibratory stymulujące punkt G, są łatwe w obsłudze. Mają intuicyjny panel sterowania, który pozwala uruchomić zabawkę czy zmienić tryb działania. Najlepsze wibratory punktu G pozwalają na zmianę intensywności wibracji. Będziesz sterować nimi według własnej fantazji – zmieniając prędkość kilkukrotnie lub znajdując jeden ulubiony tryb, który zawsze daje maksimum rozkoszy.

Wibratory do stymulacji punktu G – jak ich używać?

Wibrator punktu G stosuj zawsze z lubrykantem. Dzięki temu będzie Ci komfortowo już od pierwszych chwil z gadżetem. W zależności od zabawki możesz korzystać z wibracji lub dodatkowo cieszyć się wyjątkowymi odczuciami za sprawą ruchu obrotowego.

Po użyciu wibratora pamiętaj o dokładnym wyczyszczeniu go. Wystarczy, że zastosujesz wodę i mydło antybakteryjne. Od czasu do czasu możesz też wykorzystać specjalny płyn do dezynfekcji sex zabawek.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wibratora do punktu G?

Kiedy wybierasz wibrator do punktu G, sprawdź, czy jest wodoodporny. Dzięki temu będziesz cieszyć się stymulacją wrażliwego punktu podczas gorącej kąpieli wieczorem lub w trakcie orzeźwiającego prysznica o poranku.

Dowiedz się, jakie jest źródło zasilania. Możesz wybrać stymulator punktu G w wersji z akumulatorem, który wymaga regularnego ładowania. Dokładny czas pracy zależy od konkretnego produktu. Są też modele na baterie.

Przyjrzyj się również dodatkowym funkcjom. Możesz zdecydować się na stymulator z podgrzewaniem. Nie brakuje też modeli sterowanych aplikacją.

Podczas szukania wibratora zwróć uwagę na rozmiar. Erotyczne zabawki różnią się długością i średnicą. Dobierz wariant wibratora do swoich upodobań, a poza tym zwróć uwagę na swoje doświadczenie. Jeśli dopiero zaczynasz kolekcjonować gadżety, lepszy może okazać się nieco mniejszy stymulator. Większe masażery to doskonały wybór dla doświadczonych osób.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii wibratory w sklepie Sensu

Kategorię, które mogą Cię zainteresować

Poznaj ofertę wibratorów od najpopularniejszych producentów