Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Erotyczne piórka do łaskotania

to znakomity dodatek do każdej sypialni. Chociaż erotyczne piórko do miziania bardzo często określa się mianem piórka do łaskotania, to oferuje ono znacznie przyjemniejsze doznania niż łaskotki. Ze względu na bardzo ozdobny i estetyczny wygląd piórka do łaskotek są chętnie kupowanym przez Klientów Sensu produktem.

Piórka do łaskotania takich marek jak Obsessive czy YesforLov są tak piękne, że znakomicie sprawdzą się również w roli prezentu. 

 

Jakie piórko do miziania wybrać?

Wybór jest prosty! Wybierz to piórko do miziania, które Ci się najbardziej podoba! Nie ukrywamy, że wygodne piórka do łaskotek to te z uchwytem. Jeśli szukasz piórka erotycznego w większym rozmiarze, sięgnij po białe piórko do miziania Obsessive A716 lub czarne A707. Ciekawą opcją jest również Scandal Feather Crop. To piórko do miziania połączone z erotycznym batem. Piórka do łaskotania tego rodzaju umożliwiają zarówno delikatne pieszczoty ciała, jak i podniecające klapsy! A jeśli lubisz dyskretne, małe gadżety erotyczne, na pewno spodobają Ci się propozycje od YesforLov oraz Bijoux Indiscrets

 

Jak używać piórka do łaskotek w sypialni?

Piórka do łaskotania to gadżety erotyczne do gry wstępnej. Piórko do miziania pozwoli Ci z łatwością zbudować napięcie i wzmocnić pobudzenie seksualne. Piórka do łaskotek znakomicie pobudzają strefy erogenne, co nieuchronnie prowadzi do większej ochoty na dalsze igraszki. Piórka do łaskotania świetnie sprawdzą się do smyrania piersi, wewnętrznej strony ud, pośladków i wszystkich ulubionych stref na ciele ukochanej osoby!