Filtry

Masturbator męski - sztuczna pochwa

to gadżet erotyczny przeznaczony do stymulacji penisa. Użycie go będzie świetnym pomysłem na urozmaicenie samotnego wieczoru jak i podczas wspólnych zabaw z partnerką bądź partnerem. Różnorodność dostępnych modeli gwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego mężczyzny. Wybierać można pomiędzy wieloma materiałami, teksturami, kształtami oraz funkcjami. Aby wiedzieć jaki mastrubator wybrać, warto zapoznać się z podstawową charakterystyką dostępnych produktów.

Masturbatory dla mężczyzn - na co zwrócić uwagę?

Aby zapewnić zaspokojenie preferencji każdego faceta masturbatory męskie przybierają różnorakie formy. Najpopularniejszym gadżetem jest tak zwana sztuczna pochwa, czyli masturbator zapewniający doznania podobne do seksu klasycznego. Nie brakuje również gadżetów symulujących miłość oralną, oraz takich, które zapewniają całkowicie nowe doznania. Kolejnym aspektem, który jest istotny podczas wyboru konkretnego modelu jest wodoodporność. Masturbator dla mężczyzn lubiących zabawy pod prysznicem bez wątpienia powinien charakteryzować się tą cechą. Szczególnie ważne jest to, że sklep oferuje masturbatory z różnych materiałów, min.: elastomeru, SuperSkinu, silikonu czy cyber-skóry. Każdy z nich zapewnia inny rodzaj doznań, dlatego warto eksperymentować. Ponadto w kategorii tej dostępne są gadżety zasilane akumulatorem, który wytwarzając dodatkowe bodźce wznosi pieszczoty na wyższy poziom przyjemności. W zależności od upodobań, zabawki te przybierają formy przypominające kobiece genitalia, odbyty bądź ksztalty zupełnie nie kojarzące się z seks-gadżetami.


Najlepszy masturbator wybrany - co warto wiedzieć?

Należy pamiętać, że aby cieszyć się z doznań najwyższej jakości masturbator dla mężczyzn należy zawsze używać razem z lubrykantem na bazie wody. Zapobiega to otarciom prącia oraz wydłuża żywotność zabawki erotycznej. Ponadto, idealnym uzupełnieniem do wybranego gadżetu może okazać się nagrzewnica do masturbatorów. Doprowadza ona masturbator do temperatury ciała przez co zapewnia uzyskanie intensywniejszych doznań, przypominających kontakt z drugą osobą.

Dla ludzi lubiących szukać nowych bodźców ciekawą propozycją są też różnego rodzaju uchwyty do masturbatorów. W zależności od rodzaju, umożliwiają one umocowanie gadżetu w ciekawych pozycjach pod prysznicem bądź w innym dowolnym miejscu. Innego rodzaju uchwyty umożliwiają zamocowanie telefonu komórkowego lub tabletu bezpośrednio nad masturbatorem.

Warto podkreślić też, że używanie masturbatora nie jest ograniczone do zabawy w pojedynkę. Może to być gadżet wprowadzający powiew świeżości do seksu partnerskiego.