Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Rodzaje pompek do penisa

Pompki do penisa to powszechnie stosowane gadżety erotyczne, których rolą jest zwiększenie wymiarów członka. Pozwalają dłużej utrzymać erekcję, a ich rolą jest także sprawne osiągnięcie pełnego wzwodu

Pompka do powiększania penisa może działać na kilka sposobów. Najczęściej spotykane są gadżety wykorzystujące metodę próżniową. Mają klasyczny cylinder, do którego wkłada się członka oraz gruszkę lekarską, odpowiadającą za zasysanie powietrza. To doskonały wybór dla panów zaczynających dopiero zwiększanie rozmiaru penisa. Należy jedynie pamiętać, aby użyć odpowiedniej ilości lubrykantu

Najlepsze pompki do penisa to takie, które są dopasowane do Twoich preferencji i upodobań. Możesz eksperymentować i skusić się również na wariant wodny. Ich budowa i zasada działania są bardzo podobne – jedyna różnica jest taka, że musisz z nich korzystać pod prysznicem lub w wannie. Dzięki temu nie trzeba używać dodatkowego nawilżenia. 

Do zwiększenia rozmiaru penisa można stosować także pompki automatyczne. Działają podobnie do klasycznych modeli, lecz do ich obsługi wystarczy jedna ręka. Dzięki temu nie trzeba przerywać stymulacji partnerki. 

Zalety stosowania pompek do penisa

Stosowanie pompki do penisa pozwala nieinwazyjnie zwiększyć długość i obwód członka. Wpływa to na pewność siebie, samoocenę oraz satysfakcję z życia seksualnego. To urządzenia bazujące na podobnej zasadzie, lecz jego celem jest ułatwienie uzyskania i utrzymania erekcji. Rozmiar penisa nie jest tak istotną kwestią w tym przypadku. 

Dla zwiększenia wymiarów oraz osiągnięcia pełnego wzwodu konieczny jest prawidłowy przepływ krwi. Dzięki temu możesz długo utrzymać erekcję. Pompka erekcyjna posiada wiele zalet m.in. niską inwazyjność, łatwą i intuicyjną obsługę, skuteczne działanie, a przede wszystkim – poprawę życia intymnego. 

Efekty, jakie możesz osiągnąć przy pomocy tego gadżetu, są chwilowe, dzięki czemu nie ma obaw, że powiększony członek pozostanie taki na zawsze. 

Jak bezpiecznie używać pompki do penisa? 

Korzystając z pompki do penisa, trzeba pamiętać jedynie o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przede wszystkim sięgnij po wysokiej jakości lubrykant. Bez tego pompka erekcyjna może powodować otarcia i dyskomfort. 

Pompka próżniowa musi być używana ostrożnie i delikatnie – stopniowo zwiększaj siłę nacisku, nie zaczynaj od razu od gwałtownych ruchów – nie spowodują one silniejszej erekcji, lecz otarcia. Regularne stosowanie pompki oznacza także konieczność zachowania odpowiedniej higieny – myj zabawkę przed i po każdym użyciu, wybierając delikatne mydło i ciepłą wodę, albo płyn do czyszczenia gadżetów erotycznych. Pamiętaj jednak, że poważne zaburzenia erekcji zawsze warto skonsultować ze specjalistą. 

Jak wybrać odpowiednią pompkę do penisa?

Wybierając odpowiednie pompki do penisa, trzeba przede wszystkim określić, czy problemem jest rozmiar penisa, czy zaburzenia erekcji. W zależności od tego należy sięgnąć po inny model. Poprawiając przepływ krwi, zabawka jest w stanie usprawnić pracę członka, lecz klasyczny gadżet erotyczny nie wyleczy problemów ze wzwodem, tak skutecznie, jak profesjonalny sprzęt. 

Pompka próżniowa do penisa powinna być łatwa w obsłudze – najlepiej, jak wybierzesz model przeznaczony na jedną rękę, zapewni Ci to komfort i wygodę. Zabawki kierowane do korzystania solo mogą być dodatkowo wyposażone w opcję wibracji. 

Regularne stosowanie pompki przy przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa może całkowicie odmienić Twoje życie seksualne. Przy odpowiednim przygotowaniu, pompka próżniowa nie zostawia śladów na penisie, nie powoduje otarć, ani siniaków.