Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Jak używać kulek gejszy?


Kulki gejszy należy wprowadzić do pochwy po uprzednim użyciu lubrykantu. W przypadku kulek silikonowych należy stosować lubrykant na bazie wody - inne mogą uszkodzić zabawkę. Po aplikacji kulek możesz zacząć wykonywać codzienne czynności, takie jak spacer czy sprzątanie –
wykonywane przez Ciebie ruchy powodują poruszanie się ciężarków, co z kolei stymuluje mięśnie do skurczów. Jako dodatkowe ćwiczenie można także zaciskać mięśnie Kegla wokół kulki na kilka- kilkanaście sekund.
Coraz częściej spotkać można kulki posiadające dodatkowe funkcje, na przykład wibracji czy delikatnej elektrostymulacji. W takim przypadku można zwykle dostosować ich intensywność za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji na smartfona. Po każdym użyciu kulki gejszy należy dokładnie wymyć i zdezynfekować

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy dostępne w sex shopie Sensu pozwalają na ćwiczenie mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla). Zwykle przyjmują postać niewielkich kulek (3-4 cm średnicy) o różnej wadze, połączonych silikonowym sznurkiem. Na rynku dostępne są także produkty o bardziej fantazyjnych kształtach. Najczęściej w kulkach znajdują się mniejsze ciężarki, które zmieniają swoje położenie pod wpływem ruchu, wywołując tym samym zaciśnięcie mięśni. Niektóre zabawki posiadają także tryb wibracji, dostarczający dodatkowych doznań. Codzienny trening wzmacnia mięśnie, co zapobiega wielu dolegliwościom, a także gwarantuje większą satysfakcję z seksu.


Jakie kulki gejszy wybrać?

Wybór odpowiednich kulek zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Poszukując zabawki idealnej należy wziąć pod uwagę stopień wyćwiczenia mięśni Kegla oraz jego planowane użycie podczas zabaw erotycznych. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z kulkami gejszy powinny zacząć od lżejszych kulek, czy nawet pojedynczej kulki o większej średnicy; wraz z wyćwiczeniem mięśni Kegla można stopniowo zwiększać obciążenie. Dla par szczególnie poleca się zabawki wibracyjne – ich stosowanie jest świetnym pomysłem na urozmaicenie gry wstępnej.

Sensu oferuje szeroki wybór kulek gejszy. W sklepie znajdziesz kulki o różnych kolorach, kształtach i funkcjach, wykonane z silikonu lub szkła, a także rozbudowane zestawy. Aby znaleźć zabawkę dla siebie skorzystaj z opinii pozostawionych przez zadowolone klientki. Kulki gejszy to gadżet erotyczny zyskujący coraz większą popularność. Ich stosowanie może przynieść podwójne korzyści – używane są one przede wszystkim do treningu mięśni Kegla, lecz jednocześnie świetnie sprawdzają się do zabaw łóżkowych (i to zarówno solo, jak i w parze!). 

Kulki dopochwowe

Jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla kobiet — kulki dopochwowe — cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Chętnie wybierane zarówno przez kobiety chcące wzmocnić mięśnie dna miednicy, jak i panie poszukujące dodatkowych źródeł przyjemności. Bezpieczne i proste w użyciu kulki waginalne mają mnóstwo zalet. Do aplikacji kulek dopochwowych wystarczy odrobina wodnego lubrykantu, a do czyszczenia woda i łagodne mydło. Co więcej, kulki gejszy są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu sprawdzą się w sypialni każdej kobiety. Największą zaletą kulek dopochwowych jest oczywiście przyjemność. Za przykład mogą posłużyć nam drgające kulki Fun Factory Smartballs Duo, które subtelnie masują ścianki pochwy przy każdym ruchu. To świetny wybór nie tylko do ćwiczeń mięśni Kegla, ale także do gry wstępnej. Drgające kulki można założyć na wspólne wyjście do restauracji, czy przejażdżkę samochodem. Delikatna stymulacja ścianek pochwy szybko zwiększy ochotę na seks! Tę opcję warto wypróbować także podczas wspólnej kąpieli w wannie. Przykładów użycia kulek dopochwowych jest znacznie więcej, a jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność. Nie bój się spełniać swoich fantazji z najlepszymi kulkami waginalnymi dostępnymi na rynku gadżetów erotycznych. 

Kulki erotyczne dla kobiet

Chcesz cieszyć się większą przyjemnością z seksu? Masz ochotę na odrobinę dodatkowej rozkoszy podczas gry wstępnej? Te wspaniałe doznania będą dla Ciebie dostępne, gdy sięgniesz po kulki erotyczne. Świetnym przykładem są erotyczne kulki drgające oraz wibrujące kulki gejszy, które zapewniają niesamowitą przyjemność bez żadnego wysiłku. Drgające kulki gejszy stymulują wnętrze pochwy przy każdym ruchu, dlatego sprawdzają się jako dyskretne źródło przyjemności i sposób na mocniejsze mięśnie Kegla. Noś erotyczne kulki Kegla kilka minut dziennie, a po kilku tygodniach zauważysz różnicę! Zyskasz lepszą kontrolę nad mięśniami, a pochwa stanie się ciaśniejsza. Drgające i wibrujące kulki są polecane także do użycia podczas gry wstępnej. Subtelny i głęboki masaż pobudza strefy intymne i rozpala ochotę na seks. Zwróć uwagę na designerskie kulki z erotycznych kolekcji Boss Series i Magic Motion, gdyż świetnie łączą przyjemność z korzystnym wpływem na stan mięśni Kegla. Erotyczne kulki to gadżety intymne polecane wszystkim kobietom.