Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Kulki gejszy – dzięki nim wzmocnisz mięśnie Kegla!

Jajeczka gejszy pełnią dwie główne funkcje – wzmacniają mięśnie oraz dostarczają przyjemności. To kompaktowe akcesorium doskonale przyda się, jeśli chcesz zadbać o kondycję przed ciążą lub szukasz sposobu na wspomaganie leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. 

Regularne ćwiczenia z kulkami przyniosą liczne korzyści dla Twojego organizmu. Dodatkowo, te małe gadżety mogą również urozmaicić Twoje życie seksualne, działając jak wibrator.

Kulka gejszy – jakie są jej rodzaje?

Produkty do ćwiczenia mięśni Kegla występują w różnych wariantach. Możesz zdecydować się na akcesorium o klasycznym kształcie dwóch połączonych ze sobą kulek. Do wyboru masz również wersje wibrujące, które nie tylko efektywnie wspierają mięśnie Kegla, ale także mogą być używane do czerpania erotycznych przyjemności.

Różne rodzaje kulek gejszy umożliwiają dopasowanie akcesorium do Twojego poziomu zaawansowania. Wybierzesz spośród produktów stworzonych z myślą o doświadczonych kobietach, które chcą przejść do kolejnych etapów ćwiczeń. W naszym sklepie kupisz również kulki gejszy dla początkujących, idealne na start.

Kuleczki rozkoszy – odkryj ich zalety

Regularne stosowane kulki gejszy to sposób na zdrowe i sprawne mięśnie dna miednicy, szybszy powrót do formy po okresie popołogowym, a także zmniejszenie ryzyka występowania objawów nietrzymania moczu.

Są też produktem, który doskonale sprawdza się do urozmaicenia zbliżeń z partnerem. Kulki możesz stosować np. w połączeniu z wibratorem analnym, żeby cieszyć się intensywnymi doznaniami.

Kulki są wykonywane z bezpiecznych dla skóry materiałów. Znajdziesz u nas m.in. produkty silikonowe – charakteryzują się gładką powierzchnią, dzięki której łatwo utrzymać je w czystości. Materiał nie powoduje też podrażnień czy reakcji alergicznych.

Kulki dopochwowe – jak stosować?

Kulka gejszy posłuży Ci podczas treningu mięśni. Żeby wykorzystać ją w ten sposób, wprowadź akcesorium do pochwy. Następnie napinaj i rozluźniaj mięśnie dna miednicy. Regularne wykonywanie treningu przyczyni się do poprawy kontroli nad pęcherzem oraz zwiększenia przyjemności płynącej ze zbliżeń. Dla najlepszych efektów, kulki gejszy warto stosować także w ciągu dnia, na przykład podczas poruszania się po domu. Są zaprojektowane tak, aby działać cicho, co zapewnia dyskrecję w użytkowaniu.

Możesz zastosować to akcesorium podczas gry wstępnej. Aplikację kulki ułatwi Ci lubrykant, dzięki któremu zapomnisz o problemie otarć. Niektóre modele są sterowane aplikacją, abyś mogła korzystać z wielu rodzajów wibracji oraz dodatkowych trybów sterowania, na przykład w rytm dźwięków. Kulkę wyciągniesz za pomocą sznureczka silikonowładowania ego.

Pamiętaj, żeby niezależnie od wybranego rodzaju kulek dbać o ich higienę. Dostępne w sklepie Sensu produkty są łatwe do utrzymania w czystości przy pomocy wody i mydła antybakteryjnego.

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobre kulki gejszy?

Kulki waginalne występują w różnych rozmiarach, dlatego warto zwrócić uwagę na ich średnicę i wagę. Możesz rozważyć zakup zestawu kilku sztuk – zacznij ćwiczenia od najmniejszego modelu, a gdy ten przestanie stanowić dla Ciebie wyzwanie, przejdź do większego rozmiaru.

Zwróć też uwagę na sposób ładowania akcesorium. Dostępne są modele, które ładowane są za pomocą kabla USB. Zazwyczaj kilkadziesiąt minut ładowania wystarczy, aby korzystać z produktu nawet przez godzinę. Pamiętaj jednak, że dokładny czas i działania zależy od konkretnego modelu.

Kulki gejszy – jak używać?

Używanie kulek gejszy wymaga wprowadzenia akcesorium do pochwy. Kolejny krok to napinanie oraz rozluźnianie mięśni dna miednicy. Ćwiczenia należy wykonywać regularnie. Ważne, by stosować kulki podczas aktywności. Wystarczą codzienne zajęcia w domu czy spacer.

Kulki Kegla są przeznaczone do trenowania mięśni, ale możesz ich też używać podczas igraszek z drugą osobą. Żeby ułatwić aplikację akcesorium, zdecyduj się na zastosowanie lubrykantu. Niektóre kulki mają funkcję wibracji. Możesz używać ich z aplikacją, żeby dobierać sposób działania do swoich potrzeb.

Aby wyjąć kulki, rozluźnij się i zrób to jednym, zdecydowanym, ale delikatnym ruchem. Zawsze dbaj o czystość akcesorium po użyciu. Usuwaj zabrudzenia zgodnie ze wskazówkami producenta. Najczęściej wystarczające będą do tego woda i mydło antybakteryjne, ale możesz też korzystać ze specjalnego preparatu do czyszczenia erotycznych gadżetów.

Do czego służą kulki gejszy?

Przeznaczeniem tego gadżetu jest przede wszystkim wzmocnienie mięśni Kegla. Dodatkowo służą także do stymulacji wnętrza pochwy. Dzięki temu mogą stać się akcesorium do urozmaicenia czasu spędzonego w sypialni. Wiele kobiet stosuje tak zwane kulki miłości, żeby zapobiegać opuszczaniu się narządów. To akcesorium, które bywa używane w roli prewencji wypadania macicy. Produkt przydaje się kobietom chcącym zajść w ciążę. Stosowanie kulek przed nią może przyczynić się do ułatwienia porodu.

Jak działają kulki gejszy?

Kulki oddziałują na mięśnie, wzmacniając je. Pamiętaj, że występują w różnych rozmiarach. Różnią się wagą oraz średnicą. Jeśli zdecydujesz się na zestaw kilku, rozpocznij od największego i najlżejszego modelu. Dopiero gdy mięśnie przywykną do ćwiczeń i trening z dużą kulką przestanie sprawiać Ci kłopot, zacznij stosować mniejszą.

Działanie kulek nie jest skomplikowane. Umieszczone wewnątrz pochwy drgają przy każdym ruchu. To stymuluje mięśnie do pracy.

Stosowane przez kobietę kulki gejszy, dla mężczyzn też przynoszą korzyści. Partner będzie cieszył się wzmocnionymi orgazmami u partnerki. Poza tym można wykorzystać produkt jako urozmaicenie łóżkowych igraszek, na przykład podczas penetracji analnej.

Na co wpływają kulki gejszy?

Kulki mają wpływ przede wszystkim na mięśnie Kegla. Ważne, by były one mocne zarówno ze względów zdrowotnych, jak i w kontekście życia seksualnego. To, w jakiej są kondycji, ma wpływ na doznania płynące ze zbliżeń. Do spadku ich siły dochodzi po porodach naturalnych, a także z wiekiem. To z kolei może przyczyniać się do kłopotów z nietrzymaniem moczu, na przykład podczas kasłania.

Regularnie stosowane kulki przyczyniają się do przyspieszenia powrotu do zdrowia po okresie popołogowym. Mogą też być pomocne w zredukowaniu ryzyka wystąpienia objawów nietrzymania moczu.

Dla kogo przeznaczone są kulki gejszy?

Kuleczki rozkoszy są przeznaczone dla kobiet, które nie chcą, by doszło u nich do osłabienia mięśni Kegla. Mogą być stosowane przed planowaną ciążą lub po połogu w celu wzmocnienia ważnych obszarów ciała. Kulki sprawdzą się też dla osób, które chcą urozmaicić życie seksualne, ale obawiają się jeszcze dużych wibratorów. Taki produkt będzie wystarczający, żeby cieszyć się nowymi doznaniami, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi będzie komfortowy w użytkowaniu.

To też świetne rozwiązanie dla osób, które szukają wielofunkcyjnych przedmiotów. Kulki pomogą w ćwiczeniach, zapobiegną problemom zdrowotnym w przyszłości i sprawdzą się podczas samodzielnej zabawy lub igraszek w parze. Nawet przy niewielkim budżecie można sobie pozwolić na kulki gejszy. Cena to około kilkadziesiąt złotych, choć możesz znaleźć także droższe modele.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii wibratory w sklepie Sensu

Kategorię, które mogą Cię zainteresować