Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Jak działają środki na zwężenie pochwy?

Żele i kremy na zwężenie pochwy bazują na naturalnych składnikach, które mają właściwości obkurczające. Wystarczy nanieść odrobinę żelu i wmasować, by po kilku minutach nastąpiło zwężenie wejścia do pochwy i zwężenie ścianek wewnątrz pochwy. Środki na zwężenie pochwy dostępne w Sensu są polecane do użycia na około 15 minut przed stosunkiem, a efekt utrzymuje się około 30 minut. Zwężenie wejścia do pochwy i wnętrza pochwy wzmacnia doznania obu stron. Środki na zwężenie pochwy wzmacniają przepływ krwi w pochwie, dzięki czemu kobieta intensywniej odczuwa każdy dotyk.

 

Jakie środki na zwężenie pochwy wybrać?

Zwężenie wejścia do pochwy i ścianek pochwy jest możliwe za pomocą kilku wartych polecenia produktów. Znajdziesz je w naszym sklepie. Skuteczne środki na zwężenie pochwy to między innymi żel Lovely Lovers TightUp o dużej pojemności 150 ml - można go używać jak lubrykant. Skuteczne środki na zwężenie pochwy oferują również marki Viamax i Sensuva. Dla wyjątkowo wrażliwych osób polecamy organiczny żel na zwężenie pochwy: Intimate Organics Embrace

 

Zwężenie pochwy bez operacji, czy to możliwe?

Tak! Środki na zwężenie pochwy są tak popularne nie bez powodu. Dają natychmiastowy, chociaż tymczasowy efekt. Jeśli chcesz mieć trwały efekt, warto połączyć środki na zwężenie pochwy z treningiem mięśni dna miednicy. Według lekarzy jest to metoda najtrwalsza i najskuteczniejsza, dlatego mocno zachęcamy do ćwiczeń. Zwężenie pochwy będzie zauważalne już po kilku tygodniach ćwiczeń. Środki na zwężenie pochwy przyspieszają efekty i pomagają je utrzymać. Są również kuszącą motywacją do ćwiczeń, gdyż tymczasowe zwężenie pochwy i płynąca z tego przyjemność bardzo zachęcają do starania się o zwężenie pochwy na stałe.