Filtry

Nakładki na penisa – to szybki i łatwy sposób na delikatne i bardzo subtelne zwiększenie objętości członka. Efekty nie będą na pewno takie jak po systemach mechanicznych czy pompkach, jednak już przy pierwszym użyciu efekty będą osiągnięte do czasu, w którym po prostu nie zdejmiesz nakładki i nie miną np. w trakcie długiego stosunku. Jeśli nie szukasz sposobów na wyraźne
i mocno widoczne efekty, a zależy Ci jedynie na minimalnym zwiększeniu penisa to nakładka będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

 

Nakładka na penisa jak działa – system działania nakładek nie wymaga żadnych tłumaczeń
obsługi, po prostu nakładasz ją na członka i cieszysz się delikatnym efektem powiększenia. To silikonowa, cienka i najczęściej przezroczysta powłoka nakładana od główki pod samą podstawę penisa. Polecamy nasze modele Kink Jacked Up Thin i Kink Jacked Up Thick od Kink by DocJohnson, w których wewnętrzne żebrowania dodatkowo stymulują penisa i zapewniają silniejsze doznania podczas seksu. Dodatkowo są one wyposażone również w pierścienie umieszczone przy podstawie, które poprzez delikatne pociąganie jąder podczas stosunku dodatkowo pobudza członka.

 

Wypróbuj nasze nakładki i sprawdź jak wiele możesz osiągnąć dzięki niewielkiemu produktowi.