Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Co można znaleźć w ofercie żeli analnych?

Wysokiej jakości, nowoczesne żele analne to produkty dopasowane do specyficznych potrzeb, występujących w trakcie stosunku analnego. Ich skład, działanie oraz konsystencja, mają poprawić komfort stosunku, ograniczyć dolegliwości bólowe i zwiększyć przyjemności obu kochanków. 

Żel do seksu analnego zapewnia komfort stosunków analnych – głównie poprzez utrzymywanie trwałego nawilżenia i poślizgu. Lubrykant do seksu analnego występuje w kilku wersjach. Dobierz go w zależności od swoich i partnera bądź partnerki preferencji, predyspozycji i doświadczenia. Żel przeznaczony do stosowania analnego jest w pełni bezpieczny – zarówno dla organizmu, jak i m.in. dla prezerwatyw. 

Jakie są rodzaje żeli analnych?

Żele analne to produkty stosowane zarówno podczas stosunku analnego, jak i przeznaczone do używania z innymi gadżetami erotycznymi, takimi jak dilda, wibratory czy korki. Każdy żel do anala jest bezpieczny i sprawi, że unikniesz większych doznań bólowych. Lubrykanty analne występują przede wszystkim w wersji wodnej i sylikonowej. Pierwsza wyróżnia się lekką konsystencją oraz mniejszą lepkością. Główną zaletą żelów na bazie wody jest to, że możesz ich używać razem ze wszystkimi zabawkami erotycznymi i prezerwatywami. 

Lubrykanty analne na bazie silikonu działają dłużej, nie wysychają oraz zapewniają trwałe nawilżenie i poślizg. Są również wodoodporne i świetnie sprawdzą się podczas dłuższych stosunków. Niemniej jednak mogą uszkadzać powierzchnię gadżetów wykonanych z silikonu medycznego. 

Jeśli marzysz o większych doznaniach, skuś się na warianty chłodzące i rozgrzewające. Ich rolą jest zapewnienie ciekawszych, intensywniejszych wrażeń. Warto mieć jednak na uwadze, że nie każdemu te odczucia przypadną do gustu. 

Jakie zalety mają żele analne?

Lubrykant do seksu analnego posiada wiele zalet. Przede wszystkim przyczynia się do komfortu i bezpieczeństwa podczas miłosnych igraszek. Najlepszy żel analny dba o odpowiednie nawilżenie, co jest kluczowe, ponieważ okolice odbytu nie produkują naturalnych lubrykantów. 

Żel przeznaczony do tego rodzaju stosunku zmniejsza tarcie, co minimalizuje ryzyko podrażnień i uszkodzeń delikatnych tkanek. Wiele z nich zawiera składniki łagodzące i relaksujące mięśnie, co ułatwia penetrację i zapewnia większy komfort, szczególnie dla osób początkujących. Dodatkowo wiele żeli analnych zawiera składniki pielęgnacyjne, takie jak aloes czy witamina E. 

Jak korzystać z żeli analnych?

Wysokiej jakości żel analny, zarówno ten wodny, jak i sylikonowy należy stosować z zachowaniem kilku kluczowych zasad bezpieczeństwa. Przed użyciem, konieczne jest zadbanie o odpowiednią higienę okolic intymnych. Następnie należy ostrożnie zaaplikować żel do stosunku analnego – zarówno wokół odbytu, jak i na wibrator, dildo lub członek, który będzie uczestniczył w erotycznej zabawie. Pamiętaj, że funkcje nawilżające żelu mają na celu zapewnienie przyjemności Tobie i Twojej drugiej połówce. Nie należy go oszczędzać! 

Jak wybrać odpowiedni żel analny?

Wybierając odpowiedni żel analny, należy sięgnąć po lubrykant analny wyposażony w funkcje nawilżające. Musi być on specjalnie przeznaczony do użytku analnego. Przed wybraniem odpowiedniego gadżetu zastanów się, do jakiego rodzaju stosunku będzie Ci potrzebny. W sklepie Sensu znajdziesz bazę różnorodnych żeli przeznaczonych m.in. do masturbacji czy seksu partnerskiego. Eksperymentu wraz z partnerem lub partnerką i razem wybierzcie akcesorium, które przyniesie Wam mnóstwo rozkoszy. 

Po co stosuje się żel analny?

Żele analne to nowoczesne lubrykanty, których możesz używać zarówno z innymi gadżetami erotycznymi, jak i podczas klasycznej stymulacji analnej i w trakcie pełnego stosunku. Mają za zadanie zmniejszyć dolegliwości bólowe i przyczynić się do silniejszych doznań

Główną ich zaletą, jest to, że zapewniają odpowiednie nawilżenie i poślizg, a także łagodzą potencjalne podrażnienia i ułatwiają rozluźnienie. Żel do anala stosuje się również w celu zapewnienia dodatkowej stymulacji. Jeżeli marzysz specjalnych efektach, możesz pokusić się o produkt z właściwościami chłodzącymi lub rozgrzewającymi. Zwiększy to zarówno przyjemność, jak i zmysłowe doświadczenia u Ciebie i partnera. 

W ich skład często wchodzą składniki o działaniu łagodzącym i regenerującym, takie jak aloes czy pantenol. Dodatkowo żel analny chroni delikatną skórę wokół odbytu. Jego formuła sprawia, że jest długotrwały, dzięki czemu podczas stosunku z partnerem bądź partnerką nie musisz martwić się o szybkie ponowne użycie. 

Lubrykant analny cechuje się również tym, że zawiera substancje o działaniu relaksującym. Pomaga to zmniejszyć napięcie mięśni, ułatwia penetrację i zwiększa komfort obojga partnerów. Jeżeli ten rodzaj seksu to dla Ciebie nowość, tym bardziej powinieneś wcześniej zaopatrzyć się w żel analny dopasowany do Twoich preferencji. 

Nowoczesne żele analne mają na celu zapewnienie przyjemności. Twój komfort podczas stosunku będzie zależał od tego, jaki lubrykant zastosujesz oraz w jakiej ilości. Dobry żel analny pełni przede wszystkim funkcje nawilżające. Ma to zapewnić odpowiednią wilgotność w okolicach odbytu. Brak właściwego przygotowania przed zbliżeniem może prowadzić do dolegliwości bólowych, podrażnień i dużego dyskomfortu, które uniemożliwiają odczuwanie przyjemności podczas stosunku. 

Jakie są rodzaje lubrykantów analnych

Najlepszy żel analny powinien być bezpieczny. Oznacza to, że przygotowując się do stosunku analnego, należy sięgać po specjalny produkt z właściwym składem. Musisz pamiętać, że lubrykant analny różni się od żeli przeznaczonych do klasycznego stosunku pochwowego. W naszym sklepie znajdziesz produkty stworzone na bazie wody oraz silikonu. 

Wariant wodny świetnie sprawdzi się podczas stymulacji z wykorzystaniem gadżetów erotycznych – jest dla nich w pełni bezpieczny i nie reaguje z silikonem medyczny. Dodatkowo jest łatwy do zmycia, przez co zachowasz czystość swoich zabawek erotycznych. Może być bezpiecznie łączony z prezerwatywami lateksowymi. Wymaga jednak częstszego stosowania. Natomiast trwałe żele na bzie silikonu to doskonały wybór do dłuższych stosunków. Zapewnia wyjątkowo śliskie i zmysłowe doznania, dzięki czemu wraz z partnerem lub partnerką nie musicie się martwić o ponowną aplikację. Ich zaletą jest wodoodporność. Lubrykanty na bazie silikonu idealnie nadadzą się do wspólnych igraszek pod prysznicem lub w wannie. Nie stosuj go jednak, jeżeli masz w planach zabawę z gadżetami erotycznymi. Skład żelu może je uszkodzić. 

Możesz znaleźć również lubrykanty hybrydowe, które łączą w sobie elementy żelu na bazie wody i silikonu. Zapewniają one długotrwałe nawilżenie i są łatwiejsze do zmycia niż rodzaje silikonowe. Mogą jednak nie nadawać się do igraszek z zabawkami. 

Kiedy stosować żel do seksu analnego?

Żele analne nie tylko poprawiają komfort stosunku, ale również rozluźniają, łagodzą podrażnienia i zmniejszają potencjalne dolegliwości bólowe. Wysokiej jakości żel do seksu analnego powinien być stosowany przy każdej stymulacji tego rodzaju – zarówno w parze, jak i podczas masturbacji już na samym początku. Rolą tego rodzaju preparatów jest nie tylko zapewnienie silniejszych doznań. Są one stosowane przede wszystkim w celu zapewnienia przyjemności i bezpieczeństwa, nawet podczas pierwszych prób analnych. 

Nie obawiaj się seksu analnego i zawsze komunikuj partnerowi swoje potrzeby. To sprawi, że razem odkryjecie swoje czułe miejsca.