Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Co można znaleźć w ofercie straponów?

Strapon, zarówno ten klasyczny, jak i strapless strap to gadżet erotyczny, pozwalający na eksplorowanie swojej seksualności w nowy sposób. Dobierając uprząż strap on, należy kierować się wygodą obu stron, podobnie jak w przypadku dobierania dilda – stanowi ono źródło dodatkowej stymulacji. Szukając modelu dla siebie, przeanalizuj wszystkie modele zebrane pod jednym hasłem — strapon. Cena takiego kompletu jest uzależniona od rodzaju, jaki wybierzesz. Jeżeli chcesz poczuć mocniejsze doznania, zdecyduj się na uprząż z wibratorem.   

Jakie są rodzaje straponów?

Strapon to specjalnie wyprofilowana forma dilda przywiązana do specjalnych pasów, które nakłada się na ciało w okolice miejsc intymnych. Przeznaczony jest on do penetracji w parze. Może być stosowany przez osoby w dowolnych konfiguracjach – sprawdzą się zarówno wśród par heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. 

Idealny strapon dla par powinien cechować się wygodnymi paskami w połączeniu z dildem wykonanym z bezpiecznych, przyjemnych w dotyku materiałów. Wiele dostępnych modeli ma udawać prawdziwego członka, lecz niektóre nowoczesne strapony są projektowane w minimalistycznym stylu. Poręczny pas strap on pozwala komfortowo zamontować każde dildo. 

Jakie zalety posiadają strapony?

Strapon to bezpieczna zabawka erotyczna, która pozwala zwiększyć satysfakcję z życia erotycznego, a przy tym poszerzyć także wachlarz doznań. Osoby potrzebujące dodatkowej stymulacji mogą swobodnie korzystać z protezy penisa, wyposażonej w dodatkowe wibracje. Dobrze dobrany pas strap on pozwala na komfortową i satysfakcjonującą penetrację. Dla kobiet bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także strapless strap – model wyposażony w dodatkowe dildo, które strona aktywna umieszcza w pochwie, zamiast klasycznej uprzęży wyposażonej w wygodne paski. 

Strapony umożliwiają eksplorację różnych ról i fantazji seksualnych. Mogą być używane zarówno przez osoby cis, jak i trans, aby odgrywać różne role podczas wspólnych zabaw. To bardzo uniwersalny gadżet erotyczny, który zwiększa przyjemność u obu partnerów. Osoba nosząca strapon może cieszyć się kontrolą i mocą, podczas gdy osoba penetrowana może doświadczyć nowych form stymulacji i przyjemności. 

Jak używać straponów?

Każdy strap on, niezależnie od modelu, kształtu oraz wariantu, wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim konieczne jest odpowiednie zamocowanie go w uprzęży. W przypadku modeli dwustronnych – należy go umiejętnie umieścić w pochwie. Dzięki zadbaniu o ten etap można mieć pewność, że korzystanie ze straponów będzie bezpieczne i przyjemne. 

Strapon dla kobiet to gadżet erotyczny cieszący się popularnością, ze względu na specyfikę używania. Po prawidłowym zamontowaniu może zapewnić przyjemność obu stronom. Dildo stosowane w straponie świetnie sprawdzi się także podczas zabaw solo – wiele modeli można np. przymocować do płaskiej powierzchni za pomocą wytrzymałej przyssawki. 

Zarówno osoba aktywna, jak i bierna w trakcie stosunku z użyciem protezy penisa powinna odczuwać przyjemność i bezpieczeństwo. W tym celu kluczowe jest rozluźnienie, komunikacja oraz odpowiednia atmosfera. Podczas penetracji warto stale upewniać się, że wszystko jest w porządku – ze względu na brak odczuć u osoby aktywnej, możliwe jest przeoczenie pewnego dyskomfortu. 

Jak wybrać odpowiedni strapon? 

Wybierając strap on dla kobiet, jak i strapon dla mężczyzn, należy dopasować go do potrzeb obu stron. Dostępne są zarówno protezy penisa przypominające prawdziwego członka, jak i smukłe, eleganckie dilda. Wśród straponów oferowanych przez nowoczesne marki dużą popularnością cieszą się także modele zawierające dwustronne dildo – jedno dla strony aktywnej, drugie dla biernej. 

Co to jest strapon?

Strapon, znany również jako pas strap on, to gadżet erotyczny, który umożliwia noszącemu symulowanie penetracji przy użyciu protezy penisa przymocowanej do wygodnych pasków lub specjalnego pasa. 

Strapon dla mężczyzn może być używany w trakcie różnorodnych praktyk seksualnych, również z zakresu BDSM. Może być on nawet dwustronny – wtedy jeden z wibratorów jest umieszczany w ciele kobiety. Taki wariant nazywany jest strapless strap. Wszystkie modele pozwalają na wygodną i satysfakcjonującą penetrację, niezależnie od płciowej konfiguracji partnerów. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla par heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. 

Dzięki temu gadżetowi erotycznemu możesz próbować różnych rodzajów stymulacji, w tym penetracji waginalnej oraz analnej. Komfort użytkowania jest kluczowy, dlatego dobre akcesoria posiadają ergonomicznie zaprojektowane, wygodne paski. Zapewniają one stabilność i wygodę podczas używania, również przy pierwszych próbach i eksperymentach. W trakcie korzystania z protezy penisa warto posiłkować się wysokiej jakości lubrykantem, dopasowanym do materiału, z którego zostało wykonane dildo oraz dopasowanego do planowanego typu stosunku – do seksu analnego konieczne jest sięgnięcie po specjalne żele poprawiające nawilżenie i ułatwiające rozluźnienie. 

Jak używać pasa strap on?

Sięgając po tę zabawkę w wersji dwustronnej lub wraz z dildem, należy kierować się podstawowymi zasadami higieny i bezpieczeństwa. Uprząż strap on to gadżet erotyczny, który powinien być wyposażony w dobrze dopasowane, wygodne paski i dildo wykonane z materiału neutralnego dla ciała. 

Strap on podczas stosunku, ma za zadanie symulować penetrację z wykorzystaniem prawdziwego członka. W tym celu warto sięgać po prezerwatywę i wibratory, dla dodatkowej stymulacji. Podczas korzystania z tego akcesorium możesz w dowolny sposób dotykać ciała swojego, partnera lub partnerki, tak aby zwiększyć doznania. 

Przed każdym użyciem oraz po zakończeniu stosunku należy starannie wyczyścić wszystkie elementy. W tym celu można skorzystać zarówno ze specjalnego płynu do mycia zabawek erotycznych, jak i z delikatnego mydła. 

Przygotowując się do stosunku z wykorzystaniem strapona, zwróć uwagę także na sposób mocowania – warto upewnić się, że dildo jest stabilnie umieszczone w uprzęży lub w przypadku modelu dwustronnego – w ciele kobiety. 

Podczas seksu partnerskiego warto komunikować się z drugą osobą i dopasowywać sposób penetracji do jej potrzeb. 

Dla kogo są pasy strapon?

Pasy strapon są przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, w tym par, które chcą urozmaicić swoje życie seksualne. Strapon dla par to popularny wybór, który umożliwia jednej osobie symulowanie penetracji przy użyciu protezy penisa. Dla dodatkowej stymulacji partnerki mężczyzna może skorzystać z opcji bez pasów, tzw. strapless strap. 

Strapon dla kobiet pozwala na przejęcie roli penetrującej, co może być szczególnie ekscytujące, zarówno dla osób homoseksualnych, jak i heteroseksualnych. Miłośnikami straponów zostają także osoby preferujące intensywne doznania, symulujące penetrację przez prawdziwego członka – zwłaszcza w sytuacjach, gdy z różnych powodów jest to niemożliwe. 

Strapon — cena oraz forma poszczególnych elementów są uzależnione od osobistych preferencji użytkowników. Niektórzy wolą modele o większych rozmiarach, dodatkowych funkcjach czy dające możliwość rozbudowania swojego życia seksualnego. 

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii wibratory w sklepie Sensu

Kategorię, które mogą Cię zainteresować