Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Masaż prostaty

to bardzo istotna kwestia, nie tylko ze względu na przyjemność jaką ze sobą niesie, ale przede wszystkim ze względu na jego zdrowotne działanie. To ważne, aby każdy mężczyzna zadbał o ten aspekt życia seksualnego. Dzięki różnorodnym produktom dostępnym w sklepie erotycznym Sensu możesz regularnie odczuwać niebywałą przyjemność i jednocześnie dbać o swoje zdrowie,  a to połączenie wręcz idealne.  

Masażer prostaty jaki wybrać 

na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów. Ważne, aby dobrać gadżet do swoich potrzeb i oczekiwań, jakie mamy względem masażera. Możesz zdecydować się na masażer klasyczny, który daje Ci pełną dowolność w zakresie intensywności doznań, klasyczne stymulatory nie wytwarzają bowiem żadnych wibracji i nie posiadają dodatkowych trybów pracy. Jeśli wolisz dodatek subtelnych drgań, zdecyduj się na masażer wibrujący, który zapewni dodatkowe doznania i spowoduje, że masaż będzie zdecydowanie intensywniejszy. Jeżeli zaś jesteś fanem naprawdę mocnych wrażeń to wypróbuj nasze propozycje masażerów elektrostymulujących, które w swoim działaniu wykorzystują fale prądowe i delikatnie lecz wyraziście pieszczą okolice krocza.

Masażery prostaty tanie

– nie musisz inwestować wielkich pieniędzy aby wybrać dla siebie dobry  i sprawdzony sprzęt. Polecane i porządne stymulatory kupisz na sensu już za niespełna 150 zł (np. Bfilled Deluxe Slate od B-Swish). Niezależnie jednak od tego na jaki masażer się zdecydujesz, będą to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze – w Twoją przyjemność, a przede wszystkim w Twoje zdrowie.

Masażery prostaty jak używać

– odpowiedź na to pytanie wiąże się ściśle z tym na jaki typ masażera się zdecydujesz. Jak pisaliśmy wcześniej, możesz wybrać masażer klasyczny, wibrujący lub ten z wykorzystaniem techniki elektrostymulacji. W każdym przypadku jednak chodzi o to, aby po aplikacji urządzenia namierzyć małą kuleczkę (czyli męski punk P, odpowiednik damskiego punktu G) i delikatnie zacząć jego stymulację. Warto pamiętać, że masażery prostaty mogą służyć również do masażu zewnętrznego, polegającego na pieszczotach okolicy pomiędzy odbytem a moszną. Obie formy masażu dostarczają zarówno wiele przyjemności, jak i niosą ze sobą korzyści zdrowotne. Nie musisz również używać stymulatora w samotności, świetnie sprawdzi się jako gadżet podczas zabawy w parze.