Filtruj
Sortuj
Sortuj
  • Nazwa (A-Z)
  • Nazwa (Z-A)
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
  • Oglądalności ▼
Filtry

Rodzaje pejczy do zabaw BDSM

Pejcze BDSM to szeroki wybór gadżetów, dzięki którym w łatwy sposób wprowadzisz ostrzejszą zabawę do swojej sypialni. Zagłębiając się w świat akcesoriów BDSM możesz wybierać spośród modeli skórzanych i wykonanych z tworzywa. Na początek świetnie sprawdzą się lekkie szpicruty i miękkie pejcze erotyczne.

Sztywniejsze skórzane kijki to dobry wybór dla bardziej doświadczonych par, które wiedzą, czego pragną i potrafią bezpiecznie z nich korzystać. Pejcz BDSM pomoże nie tylko przy wprowadzaniu delikatnych klapsów do sypialni, ale doda również pikanterii jako element seksownej stylizacji. 

Każdy rodzaj pejcza sprawdzi się podczas zabaw w dominację i uległość, należy tylko dopasować go do własnych upodobań i potrzeb. 

Poznaj zalety, jakie skrywają pejcze BDSM

Pejcze BDSM to zbiór bezpiecznych, wysokiej jakości zabawek erotycznych. Mogą być stosowane przez pary z różnym doświadczeniem – zarówno te początkujące, jak i regularnie praktykujące. Mogą być stosowane do lżejszych i mocniejszych uderzeń – wybierając konkretny model, upewnij się, że odpowiada Twoim potrzebom. 

Nowoczesne pejcze do BDSM są bardzo estetyczne. Utrzymane w klasycznej kolorystyce, bez zbędnych elementów czy niepotrzebnych ozdób – wyglądają surowo i seksownie. Szpicruty BDSM dodadzą pikanterii podczas niegrzecznych zabaw. Pejcz skórzany, podobnie jak skórzane kijki to trwałe i wytrzymałe gadżety – Nie stracą swoich właściwości, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji, będą mogły spełniać swoje zadanie wielokrotnie. 

Jak bezpiecznie używać pejcza w sypialni?

Pejcze BDSM to specyficzny gadżet erotyczny, który wymaga odpowiedniego traktowania. Korzystając z akcesoriów BDSM należy pamiętać, że wszystko musi odbywać się za zgodą uczestników. Bicie pejczem może być bardzo przyjemne, a delikatny ból stymulujący. Niemniej jednak baty BDSM przy nieumiejętnym korzystaniu czy wykonywaniu mocniejszych uderzeń są w stanie przekroczyć granice rozkoszy. 

Delikatne klapsy akcesorium są bezpieczne tylko w określonych miejscach – nie zaleca się ich w okolicach pleców, nerek czy ud. Na początek skupcie się na pośladkach i dopiero z czasem eksperymentujcie dalej. 

Pamiętaj również, że nie tylko samo uderzenie ma być przyjemnością. Kluczowe jest również napięcie pojawiające się podczas oczekiwania – przedłużaj ten moment, skup się na liczeniu lub obserwacji. Dodaj nastrojowe światło i seksowny strój. Zadbaj także o ukojenie uderzonego miejsca – rozmasuj, skorzystaj z kremu lub chłodzącego okładu. W trakcie zabaw BDSM zaufanie i bezpieczeństwo są ważniejsze niż dominacja i ból. 

Na co zwrócić uwagę, dobierając pejcz BDSM? 

Erotyczny pejcz BDSM doda pikanterii w każdym związku! Jak go jednak wybrać, żeby obie strony były zadowolone? Co jest lepsze – pejcz skórzany, czy packa, a może skórzany kijek? Każda z tych opcji gwarantuje inne doświadczenia i wymaga innych umiejętności. 

Baty BDSM dla początkujących powinny być miękkie i delikatne, żeby zminimalizować ryzyko nieprzyjemnych odczuć. Po czasie można sięgać po twardsze modele, gwarantujące silniejsze doznania. 

Przyjemne doświadczenie a rodzaj pejcza – decydując się na klapsy w sypialni, odpowiedz sobie na pytanie, jakich wrażeń pragniesz. Czy delikatnego rozgrzania skóry, czy mocniejszych ukąszeń? Im dłuższy pejcz, tym uczucia będą silniejsze. Łagodne, przyjemne doświadczenie zagwarantuje np. lekka packa. W tym przypadku można łatwo stopniować siłę uderzeń. Przy długim, plecionym pejczu konieczne jest większe wyczucie.