Filtry
27 produkty
Producent: Aurora cosmetics × Usuń wszystkie ×
Zastosuj

Aurora Cosmetics i bogactwo feromonów

Pod nazwą Aurora Cosmetics kryje się polskie przedsiębiorstwo prezentujące feromony i perfumy z feromonami najwyższej jakości. Aurora Cosmetics to prawdziwe bogactwo feromonów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać między kuszącymi zapachami perfum z dodatkiem feromonów, a możesz również postawić na bezzapachowe feromony Aurora Cosmetics i łączyć je z ulubionym zapachem, który masz w domu. 

Najlepsze feromony Aurora Cosmetics dla kobiet

Jeśli chodzi o perfumy, trudno jest narzucać najlepszą opcję z góry, gdyż każdy ma inny gust. W Aurora Cosmetics doskonale o tym wiedzą, dlatego oprócz pełnowymiarowych perfum z feromonami, oferuje także próbki. My natomiast możemy polecić między innymi Aurora Cosmetics PheroLuxury for women, czyli seksowne perfumy o zapachu owocowo-kwiatowym. Nieodparty urok mają również perfumy damskie Aurora Cosmetics She Win, dla kobiet, które lubią być w centrum zainteresowania! Z kolei klientki absolutnie pokochały bestsellerowe perfumy Aurora Cosmetics La Vida Dulce, łączące owocowo-kwiatowe aromaty z nieco cięższą nutą drzewną.

Jakie feromony Aurora Cosmetics dla mężczyzn?

Aurora Cosmetics to także bogata oferta dla mężczyzn, chcących zwrócić na siebie uwagę kobiet. Naturalny potencjał wykorzystasz na przykład dzięki Aurora Cosmetics Spectre Pheromo for men. Zapach niezwykle kojarzący się z niezwyciężonym i niesamowicie seksownym Jamesem Bondem! Ciekawą opcją będą również męskie perfumy Aurora Cosmetics X-Phero Body Attack Violet for men w eleganckiej buteleczce. Intrygująca baza w postaci haitańskiej wetywerii sprawia, że perfumy te pachną drzewnie, z wyczuwalną nutą cygara. Trudno wyobrazić sobie bardziej męskie i seksowne połączenie!