Design czy działanie? W czym tkwi sekret Satisfyer Pro Penguin?

Ach ten Pingwinek! Dosłownie każdy zwraca uwagę na mieszczący się w dłoni masażer łechtaczki. Wiele ludzi kojarzy gadżety erotyczne z mniej subtelnymi sztucznymi penisami, czy masturbatorami w kształcie pochwy. Tymczasem zdecydowana większość stymulatorów erotycznych to prawdziwe cudeńka designu. Doskonałe dla ludzi eleganckich i nieśmiałych.

Nie da się zaprzeczyć, że słynny na całym świecie Pingwinek to ładna zabawka erotyczna. Niewiele kobiet jest w stanie oprzeć się jej urokowi i...mocy. Uwierzcie, że żaden masażer łechtaczki, czy wibrator nie zdobyłby tak ogromnej popularności, gdyby jego zaletą był sam wygląd. Liczy się to, co ma w środku!

Stymulator łechtaczki Pro Penguin to bezdotykowy masażer, który pobudza łechtaczkę za pomocą fal powietrza. Wystarczy, że przyłożysz otwór do tej części łechtaczki, którą uwielbiasz dotykać, by wkrótce poczuć rytmiczne uderzenia. Fale powietrza przenikają bardzo głęboko do nerwów clitoris, a rytmiczne uderzenia pozwalają szybko zbudować napięcie mięśni, które kończy się bardzo przyjemnym orgazmem. 

Satisfyer pro Penguin daje szybki orgazm, czy to prawda?

Producenci bardzo często reklamują bezdotykowe stymulatory jako gadżety dające orgazm w kilkanaście sekund. To oczywiście jest możliwe u kobiet, które znają swoje ciała i nie mają problemów ze szczytowaniem. Jednak panie, które mają trudności ze zrelaksowaniem się do tego stopnia, by szczytować na zawołanie, będą potrzebowały więcej czasu.

Co jednak jest najlepsze, Satisfyer Pro Penguin może nauczyć Cię orgazmu. Zaskakującą zaletą zabawek erotycznych jest ich cierpliwość i zdolność rozluźniania. Dzięki znakomitej intensywności bezdotykowe stymulatory łechtaczki są polecane zwłaszcza tym kobietom, które nie potrafią mieć orgazmu. Kilka sesji z Pingwinkiem wprowadzi Twoją seksualność na nowy poziom. A po jakimś czasie prawdopodobnie nauczysz się szczytować również podczas seksu. 

Dobrym pomysłem jest również pobudzanie łechtaczki za pomocą Satisfyer Pro Penguin przed seksem, by dodatkowo rozpalić zmysły. W trakcie seksu może to być trudne, ponieważ otwór masażera musi dobrze przylegać do łechtaczki. 

Satisfyer Pro Penguin to bezdotykowy masażer łechtaczki, który zna każdy. Dyskretny stymulator w kształcie pingwinka jest prawdziwym hitem! Kobiecy masażer zachwyca designem, a jego powietrznej stymulacji nie można się oprzeć. Uważasz, że wibratory nie są dla Ciebie? Zależy Ci na dyskrecji? Chcesz mieć orgazm łechtaczkowy, od którego miękną nogi? Satisfyer Pro Penguin może spełnić wszystkie te wymagania!

Bezdotykowy Satisfyer Pro Penguin — obsługa, jakość, wygląd, cena

Przechodzimy teraz do kwestii technicznych, które nie należą może do najbardziej interesujących, ale są ważne przy wyborze gadżetu erotycznego dla siebie. Sam wygląd jeszcze u nikogo nie wywołał orgazmu, chociaż wiele pań zapewne potwierdzi, że Brad Pitt był blisko. 

Zaczniemy od wyposażenia. Satisfyer Pro Penguin przychodzi w praktycznym pudełku, które może służyć za etui. W zestawie znajduje się także kabel USB do ładowania. Bez ekstrawagancji, ale wystarczająco dobrze. Jakość także oceniamy na plus, ponieważ masażer łechtaczki od Satisfyer jest wykonany z silikonu medycznego, a dodatkowo jest w pełni wodoodporny. Właściwie używany Pingwinek jest w stanie przetrwać lata. 

Na uwagę zasługuje również dobry stosunek jakości do ceny. Satisfyer słynie z produkowania tańszych gadżetów erotycznych bez obniżania ich poziomu i jakości. Satisfyer Pro Penguin jest wyjątkowym gadżetem erotycznym na rynku, bo za stosunkowo niewielką cenę otrzymujemy znakomite funkcje, czyli 11 trybów doskonałej stymulacji. Warto wspomnieć też o cichym działaniu. Po przyłożeniu do ciała masażer łechtaczki jest praktycznie niesłyszalny. 

Sterowanie również nie jest problemem. Na brzuszku Satisfyer Pro Penguin wytłoczono 2 silikonowe przyciski. Aby włączyć urządzenie, wystarczy przytrzymać dolny przycisk, w ten sam sposób wyłączamy gadżet. Oznaczenia plus i minus są pomocne przy manipulowaniu intensywnością stymulacji. 

Czy Pingwinek to najlepszy gadżet erotyczny wszech czasów?

Satisfyer Pro Penguin bez wątpienia jest jednym z najlepszych gadżetów erotycznych, a także jednym z najpopularniejszych. Nie oznacza to oczywiście, że tylko Pingwinek jest wart polecenia, bo to nieprawda. Niektóre panie będą wolały bardziej stonowany design stymulatora łechtaczki, a wtedy pewnie wybiorą masażer Lelo lub Womanizer. Albo model Satisfyer Pro 2 Vibration.

Bez wątpienia jednak zakup Pingwinka nikomu nie zaszkodzi. Satisfyer Pro Penguin zdecydowanie jest gadżetem erotycznym, do którego się wraca. Ciche działanie, duży wybór trybów, proste sterowanie i efekt w postaci wartych zapamiętania orgazmów, czego chcieć więcej? 

 

Ola.

Sprawdź inne artykuły:

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

KLIKNIJ