Bestseller
59,00zł

Inne kolory / rodzaje:

W koszyku
  • Zamów teraz, wysyłka 24-96h!

  • Dyskretna przesyłka

  • Darmowa dostawa od 299zł

  • Bezproblemowy zwrot 30 dni

  • Kup teraz, sprawdź i zapłać za 30 dni

Wzmacnia erekcje

Wzmacnia i przedłuża czas trwania erekcji.

Przedłuża stosunek

Kup i przekonaj się jak to jest "móc dłuuużej".

Markowy produkt

Znana i sprawdzona marka to gwarancja jakości i satysfkacji.

Opis

Ciesz się potrójnymi doznaniami erotycznymi i przyjemnością dzięki Tri-Ringom. Dyskretne wzmacniacze erekcji są łatwe w użyciu i doskonale nadają się do natychmiastowego podniesienia wydajności, gdy masz ochotę na zmysłowe uwodzenie i niekończącą się satysfakcję.

Pierścienie są dostarczane w różnych rozmiarach, aby zapewnić maksymalną i przedłużoną ekstazę orgazmu. Wielofunkcyjne, wielokrotnego użytku wzmacniacze składają się z 3 różnych rozmiarów, które zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie dopasować się do penisa we wzwodzie, aby zapewnić wytrzymałość i przedłużoną zabawę.

Eleganckie pierścienie są wykonane z gładkiej, elastycznej gumy i mają wymiary 1,75 ”/ 4 cm, 2” / 5 cm i obfite 2,5 ”/ 6 cm. Aby użyć, wsuń preferowany rozmiar pierścienia na penisa we wzwodzie i zsuń do podstawy. Gumka zapewnia wsparcie dla długotrwałej intymności i twardych jak skała erekcji. Aby zwiększyć przyjemne mrowienie i doznania, zaleca się, aby zawsze używać wysokiej jakości lubrykantu z tą zabawką.

Łatwe w użyciu wzmacniacze są idealne dla początkujących i doświadczonych użytkowników oraz idealne do spontanicznej, nieograniczonej zabawy. Trio gumowych pierścieni wzmacniających erekcję doskonale nadaje się do odkrywania własnej satysfakcji i do przedłużonej zabawy dla par w trakcie gry wstępnej.

Użyj średnich, dużych i bardzo dużych pierścieni, aby zwiększyć wytrzymałość i wydajność, zapewniając za każdym razem oszałamiające wrażenia. Przed i po każdym użyciu wyczyść gumowe pierścienie środkiem do czyszczenia zabawek w sprayu lub umyj w łagodnej wodzie z mydłem.

Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

Materiał: siikon
Kolor: czarny
Wodoodporność: 100% wodoodporny
Średnica produktu: 2-6 cm
Sposób stymulacji: Bez wibracji
CalExotics Tri Rings Black - Zestaw elastycznych pierścieni erekcyjnych Czarny
Opinie

Opinie

dla CalExotics Tri Rings Black - Zestaw elastycznych pierścieni erekcyjnych Czarny

Ocena0.0 ( oceń )