Filtry
6 produkty
Producent: Doxy × Usuń wszystkie ×
Zastosuj

Masażery Doxy i ich potężne wibracje!

Brytyjska marka masażerów do ciała Doxy zasłynęła na rynku gadżetów erotycznych z powodu potężnych wibracji. Dzięki temu eleganckie masażery do ciała Doxy szybko zniewoliły panie na całym świecie. Od tamtej pory Doxy prężnie się rozwija, stopniowo poszerzając ofertę gadżetów erotycznych. Marka wciąż jest bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o luksusowe i jakościowe masażery wibrujące. 

Dodatkowym atutem wibrujących różdżek Doxy jest działanie przewodowe. Masażerów Doxy nie trzeba ładować: wystarczy podłączyć je do prądu. Kabel o zasięgu 3 metrów pozwala na swobodne igraszki. 

Czym różnią się masażery Doxy

Pierwszym masażerem marki był Doxy Original. To wand z silikonową główką i uchwytem z tworzywa ABS. Mocny i niezawodny. Z czasem Doxy zaczęło wypuszczać kolejne wariacje bestsellerowych masażerów, by każdy mógł znaleźć idealną wersję dla siebie. Masażer Doxy Die Cast ma imponującą moc, a zarazem aluminiowo-tytanową rączkę, która sprawia, że gadżet jest jeszcze bardziej luksusowy. 

Osoby, które poszukują mocnego masażera, ale w nieco mniejszym rozmiarze, z pewnością wybiorą masażer Doxy Die Cast 3. Z kolei najnowszą propozycją od Doxy jest bezprzewodowy masażer Doxy Die Cast 3R.

Masażery erotyczne Doxy różnią się także kolorami. To kwestia wyłącznie estetyczna, ale nie bez znaczenia. 

Jaki masażer do ciała Doxy polecamy?

Niezależnie od wyboru modelu masażera Doxy, będziecie mogli cieszyć się wyjątkową przyjemnością. Moc ekskluzywnego masażera nie zawodzi! Osobom, które szukają lekkiej zabawki erotycznej, polecamy oryginalny masażer Doxy z plastikową obudową lub mniejszy Doxy Die Cast 3. Ta wersja masażera jest ciekawa ze względu na dostępne nakładki stymulujące. Dzięki nakładkom możesz zamienić masażer Doxy w stymulator prostaty lub niezwykle mocny masażer łechtaczki.