Realistyczny kształt
Idealne odwzorowanie ludzkiej natury i budowy.
Higieniczny silikon
Wykonany z bezpiecznego i higienicznego silikonu medycznego, który jest bardzo przyjemny w dotyku
Markowy produkt
Znana i sprawdzona marka to gwarancja jakości i satysfkacji.
Wysoka jakość
Zyskujesz pewność, że produkt został poddany rygorystycznym testom. To dobry wybór.
Opis produktu:
Fun Factory Boss - Dildo klasyczne, Różowe
Różowe dildo Fun Factory Boss to absolutny hit wśród gadżetów erotycznych! Stworzone po to, by precyzyjnie masować najwrażliwsze miejsca w Twoim wnętrzu. Realistyczny design, duży rozmiar i niesamowita giętkość sprawiają, że Boss jest jednym z najczęściej wybieranych gadżetów.
- Wysokiej jakości dildo silikonowe wyprodukowane w Niemczech
- Realistyczny design — żyłki i zgrubienia intensyfikujące doznania
- Doskonały do użycia waginalnie i analnie
- Elastyczny i aksamitny w dotyku
- Kusząco zaokrąglona końcówka
- Polecany dla kobiet i mężczyzn
Fun Factory Boss mierzy 17,9 cm i ma 4,4 cm średnicy. To duże dildo o wadze 270 g zapewnia realistyczne doznania i intensywną rozkosz. Rozkoszny ciężar wypełni Twoje wnętrze i szybko wprowadzi Cię w stan erotycznego pobudzenia. Orgazm nadejdzie szybciej, niż myślisz!
Silikonowe dildo Fun Factory Boss ma solidną przyssawkę, dzięki której można przymocować gadżet do dowolnej gładkiej powierzchni. Dzięki przyssawce dildo może być używane ze strap-onem. Sztuczny penis Fun Factory dopasuje się do wielu erotycznych scenariuszy. Dbaj o niego, a posłuży Ci wiele lat! Wytrzymały silikon medyczny nie zbiera zapachów i jest bezpieczny dla ciała.
- Używaj z lubrykantami na bazie wody
- Czyść po każdym użyciu wodą i mydłem
- Przechowuj w czystym, zacienionym miejscu
Różowe dildo Fun Factory Boss przychodzi zapakowane w papierowe, ekologiczne pudełko. Dostępne również w wersji czarnej i cielistej.
Szczegóły o produkcie:
Fun Factory Boss - Dildo klasyczne, Różowe
Materiał: | Silikon Medyczny |
Kraj pochodzenia: | Niemcy |
Kolor: | różowy |
Wodoodporność: | 100% wodoodporny |
Miejsce stymulacji: | Analne, Prostata, Pochwa, Punkt G |
Źródło energii: | Bez zasilania |
Długość całkowita: | 17,8 cm |
Długość użytkowa: | ok. 17,9cm |
Średnica produktu: | 4,4 cm |
Wielkość: | Duży |
Sposób stymulacji: | Bez wibracji |
Funkcje dodatkowe: | Przyssawka |
Kształt: | Łagodnie wygięty |
Faktura: | Naturalistyczna |

Opinie o produkcie:
Fun Factory Boss - Dildo klasyczne, Różowe
-
Potwierdzony zakup
Zdecydowanie porządnie wykonany produkt, z resztą po marce niczego innego nie można się spodziewać:) Zabawka z pewnością dla bardziej doświadczonych, preferujących mocniejsze doznania. Materiał The Boss jest bowiem dość twardy a ponad to o nieco nieoczywistej teksturze, która dla jednych napewno będzie plusem, dla innych może się okazać mało komfortowa. Jego dużą zaletą jest też przyssawka, która działa jednak najlepiej na jednolistych powierzchniach np. dnie wanny, kafelkach itp. Dla mnie mimo wszystko warty zakupu jeżeli szuka się czegoś z odrobinę większych gadżetów, które potrafią zostawić po sobie wrażenie i dodatkowo sprawdzają się chociażby ze straponem lub zabawą hands free