Filtry
54 produkty
Producent: Shunga × Usuń wszystkie ×
Zastosuj
Shunga

Sztuka miłości z marką Shunga

Marka Shunga pochodzi z Kanady, ale inspiracją dla luksusowej linii kosmetyków erotycznych była japońska sztuka kochania. Shunga jest erotyczną marką z ponad 20 letnią historią i do dzisiaj zachwyca pary na całym świecie. Misją kanadyjskiego producenta jest pomoc w budowaniu intymności między kochankami i wzbogacanie doznań płynących z bliskości. Kosmetyki erotyczne Shunga są pięknie wykonane i sprawiają przyjemność już od momentu uwalniania zapachu! Wysokiej jakości, luksusowe kosmetyki erotyczne Shunga są świetnym pomysłem na prezent. Chociaż Shunga jest marką erotyczną, jej produkty docenią także te osoby, którym nie po drodze z gadżetami erotycznymi.

Wegański skład kosmetyków erotycznych Shunga

Shunga oferuje wyłącznie pięknie pakowane, aromatyczne i dopracowane w każdym calu kosmetyki erotyczne. Warto zwrócić uwagę także na ich skład. Produkty Shunga są wegańskie i zawierają wyłącznie składniki bezpieczne dla skóry. Naturalny skład odpowiednio dobranych komponentów tworzy przyjemną konsystencję i wyjątkowy aromat kosmetyków Shunga. Zapachy Shunga są bardzo naturalne, nie drażnią powonienia, mimo że są intensywne. Bardzo polecamy aromat owoce egzotyczne, przyjemnie Cię zaskoczy!

Jaki kosmetyk marki Shunga wybrać?

Oferta marki Shunga jest szeroka. To zmysłowe kolekcje kremów i olejków do masażu, jadalne farbki do ciała oraz niesamowite świece do masażu. Wszystkie kosmetyki erotyczne Shunga mają zniewalający zapach, dlatego tym się nie martw. Pozostaje więc pytanie, jaki rodzaj kosmetyku Shunga wybrać? Na chłodne wieczory i ogromną potrzebę relaksu polecamy świece do masażu. Ostrzegamy; taki masaż uzależnia! Ciepło balsamu ze świecy znakomicie relaksuje ciało i wprowadza w stan erotycznego pobudzenia. Do masażu całego ciała lub dłuższej gry wstępnej polecamy olejki do masażu, ponieważ dłużej utrzymują się na skórze, zapewniając wygodę masażu. Natomiast całuśne kremy i jadalne farbki polecamy do budowania bliskości i podgrzewania atmosfery podczas gry wstępnej.