Lovense Lush — prawdziwa gwiazda internetu

Osoby, które chętnie korzystają z gadżetów erotycznych, nigdy nie przegapią erotycznej perełki. Natomiast Lovense ze swoim modelem Lush dokonał niemożliwego —  stał się znany niemal w każdym domu w Polsce i na świecie. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta — dzięki kamerkom erotycznym.

Nadające na żywo Cam Girls, czyli video modelki, w ostatnich latach stały się najpopularniejszą rozrywką erotyczną. Możliwość odbycia randki online z seksowną dziewczyną stała się światowym hitem. Cam Girls, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, chętnie używają gadżetów erotycznych. Tak na ekranie pojawił się Lovense Lush, który dzięki możliwości sterowania na odległość, stał się niezwykle pożądanym wibratorem. Szalenie popularne kamerki erotyczne sprawiły, że genialny Lovense Lush stał się światowym bestsellerem. Dziś praktycznie wszystkie Cam Girls i rzesze par mają swojego Lusha. 

Czym różnią się modele Lovense Lush?

To pierwszy model Lovense Lush zdobył sławę, pokonując w wyścigu przyjemności pozostałe wibrujące jajka. Modele Lovense Lush 2 i Lush 3 są odpowiedzią producenta na potrzeby użytkowników, którzy szczerze oceniali bestsellerową zabawkę. Zobacz, czym różnią się wszystkie modele Lovense Lush.

  • Lovense Lush ma 3,4 cm średnicy, Lush 2 i Lush 3 - 3,7 cm.

  • Model Lovense Lush 3 jest ładowany magnetycznie, poprzednie modele na wtyk.

  • Klasyczny Lush działa do 2 godzin po naładowaniu, Lush 2 do 3 godzin, a Lush 3 do 5 godzin.

  • Modele Lush 2 i Lush 3 mają włącznik na higienicznym sznureczku, a klasyczny Lush na obudowie.

  • Zarówno Lovense Lush 2, jak i Lush 3 mają nieco lepszy zasięg od pierwszego Lovense Lush.

  • Lovense Lush 3 wibruje najmocniej i działa najciszej, ale te różnice między 3 wersjami są praktycznie niezauważalne. Lush to najmocniejsze wibrujące jajko dostępne na rynku. 

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele Lovense Lush łączą się z darmową aplikacją do sterowania zdalnego. Tutaj różnic nie ma — możesz łączyć się z partnerem na video czacie, tworzyć własne tryby wibracji i sterować gadżetem z dowolnej odległości. Różnice w zasięgu dotyczą sterowania z bliskiej odległości, czyli wtedy, gdy wybierasz opcję Close Distance i bawisz się z ukochaną osobą w tym samym pomieszczeniu lub w jednym mieszkaniu. 

Pierwszy Lovense Lush miał w swojej historii problemy z łącznością, dlatego w Lovense Lush 2 i Lush 3 wzmocniono antenę, by nic nie zakłócało zasięgu między zakochanymi korzystającymi z możliwości Lusha na odległość. 

Lovense Lush 3, a może jednak Lovense Lush 1? Podpowiadamy, co wybrać!

Wszystkie modele Lovense Lush łączy fantastyczny kształt. Dzięki niemu wibrująca kulka od Lovense doskonale pieści punkt G. A jeśli dodamy do tego mocne wibracje — orgazm murowany. Erotyczną przyjemność osiągniesz zarówno z klasycznym Lushem, jak i wersją 2 i 3. Co zatem wybrać?

Lovense Lush 3 ma ze wszystkich wersji największy zasięg i najbardziej wytrzymały akumulator. Dzięki temu korzystanie z tego wibratora jest niezwykle komfortowe. To najnowszy i najbardziej uświetniony model wibrującego jajka.  Za tymi udogodnieniami idzie również wysoka cena — Lush 3 jest ze wszystkich modeli wibrujących kulek Lovense najdroższy. 

Nieco tańszy Lovense Lush 2 ma odrobinę słabszą baterię, a ładowanie wymaga wetknięcia kabelka w specjalny otwór, co jest mniej komfortowe od ładowarki magnetycznej. Są to jednak różnice kosmetyczne i jeśli posiadasz już ten model w domu, po zakupie Lovense Lush 3 nie odczujesz różnicy w osiąganych orgazmach. 

Z kolei klasyczny model Lovense Lush to świetna opcja dla osób, które boją się większej średnicy. Model jest odrobinę węższy od pozostałych. Ze względu na mniejszą wytrzymałość baterii i bardziej ograniczony zasięg przy sterowaniu z bliskiej odległości, nie jest to model dla par, które lubią bawić się dużo, często i intensywnie. 

Nie będziemy specjalnie odkrywczy, mówiąc, że praktycznie żaden model Lovense Lush nie będzie rozczarowujący. W końcu bum na tę zabawkę erotyczną rozpoczął się w momencie, gdy ulepszone wersje jeszcze nie istniały. Jeśli jednak cenisz sobie maksymalny komfort, postaw na droższy Lovense Lush 2 lub Lovense Lush 3. 

 

Ola.

Sprawdź więcej artykułów!

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ