Seks BDSM bez tabu

Zakładamy, że jeśli szukasz inspiracji z zakresu BDSM dla zaawansowanych, masz już za sobą podstawową wiedzę, jak ustalanie hasła bezpieczeństwa. A jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę z BDSM, zajrzyj do naszego krótkiego poradnika BDSM dla początkujących.  

BDSM dla zaawansowanych oznacza przekraczanie własnych granic i próbowanie nowych rzeczy w seksie. Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka ostrych scenariuszy BDSM i pokażemy Ci gadżety erotyczne, które rozpalą Twoją wyobraźnię do czerwoności!

Gadżety erotyczne BDSM dla zaawansowanych

Zaawansowane BDSM to moment, w którym pojawiają się wymyślne sposoby wspaniałych tortur! Pojawiają się scenariusze i odgrywanie ról w parze. Erotyczna zabawa może przenieść się z sypialni do codziennego życia, co bardzo przypomina pewne popularne filmy, jak 50 Twarzy Greya, czy 365 Dni. Zapewniamy Was jednak, że w prawdziwym życiu BDSM jest lepsze! Gadżety erotyczne muszą sprostać tej zabawie!

Pasy cnoty BDSM

Pas cnoty dla mężczyzn to bardzo ciekawa klatka na penisa, która blokuje wzwód. Tym samym uniemożliwia dojście do orgazmu. To znakomity gadżet BDSM, kiedy to mężczyzna jest stroną uległą. Naszym zdaniem świetnie prezentuje się męski pas cnoty ManCage z kłódką. Ciekawe wrażenia wizualne zapewniają z kolei przezroczyste pasy cnoty. 

Elektrostymulacja erotyczna

Przyjemność i ból w jednym. Elektrostymulacja erotyczna jest mocno związana z BDSM i zdecydowanie warto jej spróbować. Zestaw do elektrostymulacji i diody można wykorzystać w scenariuszu typu Zabawa w doktora. Zdrowa dawka elektrowstrząsów pobudza nie tylko seksualnie! Pamiętaj, że do dild i pierścieni erekcyjnych z elektrostymulacją konieczne jest zakupienie stacji elektrostymulującej. 

W szczególności polecamy:

Sondy BDSM

Kolejny gadżet erotyczny dla mężczyzn. Sondy erotyczne do penisa mocno naruszają granicę przyjemności i bólu. To gadżety erotyczne dla osób doświadczonych i świadomych swojego ciała. Sonda BDSM do penisa może dostarczyć dużej erotycznej przyjemności. 

Pejcze i akcesoria do krępowania

Pewnie masz już jakieś akcesoria do krępowania w swojej sypialni. Teraz jest dobry moment na poszerzenie kolekcji o seksowny pejcz erotyczny, dobrą i długą linę do krępowania, czy wymyślny zestaw do krępowania. Bardzo seksowną ofertę BDSM dla zaawansowanych ma marka Kink by Doc Johnson. Pamiętaj, by stawiać na jakość! 

Hard BDSM przykładowe scenariusze

Kategoria Hard BDSM obejmuje tego rodzaju scenariusze, do których konieczne jest zaufanie, pewność siebie i znajomość wzajemnych potrzeb i granic. W Hard BDSM pojawia się granica przyjemności i bólu. 

Scenariusz 1

Nawiązanie do popularnej zabawy w policjantów i złodziei. Załóż seksowny kostium i udaj się na przesłuchanie bardzo niebezpiecznego przestępcy… By wydobyć z niego cenne informacje, możesz wykorzystać najbardziej wymyślne narzędzia!

Scenariusz 2

Wciel się w rolę szalonego naukowca, który wykorzystuje swoje ofiary do przeprowadzania wymyślnych eksperymentów! Do tej zabawy przyda się zestaw do elektrostymulacji, klatka na penisa, czy sonda erotyczna. 

 

BDSM możecie przenieść również poza dom. Tutaj warto zauważyć wibratory sterowane zdalnie. Za pomocą takiego gadżetu erotycznego można doprowadzić ukochaną osobę na skraj orgazmu. A przecież w restauracji czy na spacerze nie może nic dać po sobie poznać! Możesz obiecać swojej uległej, że jeśli nie okaże emocji, spotka ją nagroda. A jeśli nie uda jej się powstrzymać: kara. Trudno nam zdecydować, która opcja będzie przyjemniejsza. ;)

Ola.

Sprawdź inne artykuły:

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

KLIKNIJ