Kobieta przejmuje inicjatywę w łóżku

To chyba najpopularniejsza z męskich fantazji! Wiecie, nie tylko kobiety lubią robić wrażenie. Facet też chce być pożądany i seksowny. Chce działać na kobiety niczym Michele Morrone w słynnym filmie 365 Dni! 

Kobieca inicjatywa w łóżku jest najpopularniejszą z męskich fantazji, a jednocześnie najłatwiejszą do zrealizowania. Niestety, wciąż spełnia się zbyt rzadko! Apelujemy do kobiet, by nie trzymały na uwięzi demona seksu, którego bez wątpienia w sobie mają! 

Seks w miejscu publicznym

Coś wyjątkowo kuszącego w oddawaniu się miłosnym igraszkom w miejscach niekoniecznie do tego przeznaczonych. Tę fantazję można łatwo wytłumaczyć. Kiedy oddajemy się czynności niedozwolonej w miejscu publicznym, skacze nam poziom adrenaliny. W przypadku seksu adrenalina jest bardzo wskazana, ponieważ podkręca nasze emocje - podniecenie, pożądanie i uczucie uwielbienia.

Wibrującą kulkę Lovense Lush 3 można używać solo lub w parze, z bliska lub na odległość. Nieskończona ilość wibracji i imponująca moc urządzenia zapewniają wspaniałe orgazmy podczas każdego użycia.Mocny silnik i świetny profil gadżetu umożliwiają zniewalający masaż punktu G. Głębokim wibracjom trudno się oprzeć, zwłaszcza że dotykają najwrażliwszej części pochwy, która uwielbia być masowana! Średnica wibrującego jajka sięga około 3,7 cm, a długość całkowita wynosi 18 cm. Warto wspomnieć, że Lovense Lush 3 jest jednym z najcichszych wibratorów na rynku. Wodoodporny i ładowany magnetycznie.

ZAMÓW LUSH 3

Mając na uwadze dobro innych ludzi, na przykład niewinnych pracowników sklepów odzieżowych, zmodyfikujmy nieco fantazje o seksie w przebieralni, czy w innych miejscach, w których nasze działania mogą narazić na szwank psychikę osób postronnych. Dobrą opcją będzie na przykład seks w samochodzie. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by zaparkować. Emocje gwarantowane!

Kobieta stroną dominującą w seksie

Pomijając wszystkie zasady BDSM, o których zresztą też pisaliśmy, bycie stroną dominującą w seksie wymaga aktywności. Odwrotnie jest w przypadku osoby uległej, którą śmiało można nazwać leniwą stroną seksu - nic tylko spija śmietankę! 

Mówi się, że mężczyźni na co dzień muszą być osobami niezłomnymi, stanowczymi i górującymi. To trochę męczące. Nic zatem dziwnego, że od czasu do czasu marzą o seksualnym zniewoleniu przez seksowną Dominę, która będzie wydawała rozkazy i sama będzie decydowała o tym, co zaraz nastąpi. Seksualna przyjemność jest tutaj połączona z niezwykłym relaksem. 

Polecamy nasze przepiękne i klimatyczne kolekcje akcesoriów BDSM. Wiemy, że ciężko jest wczuć się w rolę Dominy, kiedy na co dzień jest się raczej osobą łagodną i nieśmiałą. Pamiętaj, że nie musisz zaraz wyginać się w lateksie. Chodzi o to, by zaznaczyć, że dzisiaj to Ty decydujesz, jak wygląda Wasz seks. Eleganckie kajdanki erotyczne, opaski na oczy i kneble mogą okazać się fantastycznym wsparciem!

Podglądactwo

Masturbacja w związku to temat kontrowersyjny, ale niemal każdy facet ma ochotę zobaczyć swoją ukochaną w tej sytuacji. To gotowy pomysł na grę wstępną! Bierzesz dobry wibrator i skupiasz się wyłącznie na swojej przyjemności. W międzyczasie możesz usłyszeć, jak Twój partner pieje z zachwytu! 

Taka podniecająca rozgrzewka przysłuży się obu stronom. Wspominaliśmy już, że wibracje świetnie pobudzają kobiece strefy intymne, tym samym zapewniając ochotę na więcej! Po takie grze wstępnej udany seks to oczywistość. 

Seks analny

Wydaje się, że seks analny przestał być takim wielkim wydarzeniem. Coraz więcej par decyduje się na współżycie w ten sposób, a gadżety analne przeżywają szczyt swojej popularności. Mimo tego seks analny wciąż jest w wielu związkach granicą, której się nie przekracza. 

Jeśli Twój partner fantazjuje o seksie analnym, a Ty chcesz sprawić mu tę przyjemność, ale wykracza to poza Twoją strefę komfortu, poszukaj kompromisów. Dobrym początkiem są same pieszczoty pupy i odbytu, a także skorzystanie z małych, ozdobnych korków analnych. Taka gra wstępna rozpali wyobraźnię mężczyzny, który z pewnością doceni tę formę kompromisu. 

Miłosny trójkąt i fantazje, których nie trzeba realizować

Wymienione wyżej fantazje erotyczne to świetna opcja do podkręcenia swojego życia łóżkowego. Istnieje również wiele fantazji erotycznych, które są pociągające głównie w sferze wyobraźni i niekoniecznie trzeba je realizować. Miłosny trójkąt? Noc z nieznajomą kobietą? Zamiana partnerkami z przyjacielem? Takie fantazje również się zdarzają, co nie oznacza od razu, że Twój partner chce Cię zdradzać. 

 

Oczywiście zdarza się, że powyższe scenariusze są realizowane, ale odbywa się to za zgodą obu stron. To Wy tworzycie związek i Wasze dobro jest najważniejsze, dlatego rozmawiajcie o seksie i mówcie głośno o swoich uczuciach. 

 Autor: Ola Kopczyńska

Z wykształcenia Psycholog, z pasji Seksuolog. Treści dla Sensu tworzy od wielu lat - chętnie dzieli się swoją wiedzą.
Sprawdź inne artykuły:

Gadżety erotyczne dla Par
Orgazm łechtaczkowy- jak go osiągnąć?
Sposoby na dłuższy stosunek
Rodzaje prezerwatyw: lateksowe, smakowe, a może ultra cienkie?
Rozwiązania dla bolesnego seksu