Jak zbudowana jest łechtaczka?

Łechtaczka to narząd stworzony do przyjemności, dlatego świadomość jej budowy wzbogaci Twoje życie. Zdajemy sobie sprawę, że na pewno wiesz, jak wygląda łechtaczka, ale czy zdajesz sobie sprawę, że mierzy ona około 15 cm i sięga daleko w głąb ciała?

  • Łechtaczka zbudowana jest z żołędzi, 2 ciał jamistych i opuszków przedsionka. Wokół łechtaczki znajdują się wargi sromowe.

  • Żołądź (Clitoris) to charakterystyczna wypustka w górnej części łechtaczki. 

  • Łechtaczka jest silnie unerwiona, dlatego tak mocno reaguje na dotyk. 

  • Ze względu na ogromną ilość zakończeń nerwowych, łechtaczka wprost uwielbia wibracje i bezdotykowe masażery łechtaczki. Dobre gadżety erotyczne są w stanie pobudzić te nerwy, których nie sięgniesz palcem. 

  • Orgazm pochwowy również jest orgazmem łechtaczki tylko osiągniętym w inny sposób, od wewnątrz. 

Wszystkie łechtaczki na świecie zbudowane są w ten sam sposób, ale każda wygląda inaczej. Wargi sromowe mogą przybierać dowolne rozmiary i kształty, dlatego nie stresuj się, jeśli Twoja łechtaczka wygląda inaczej niż te prezentowane w sieci. 

Odkryj stymulatory łechtaczki:

Stymulacja łechtaczki, jak robić to dobrze?

Ta część wpisu jest bardziej dla panów, gdyż Panie mogą przetestować wszystkie ruchy i wybrać te, które sprawiają im przyjemność. Mężczyźni zmuszeni są działać “na czuja” i bardzo często odwzorowują na łechtaczce masaż penisa. Pocieranie, mocny nacisk, gwałtowne, szybkie ruchy niekoniecznie sprawdzą się do pieszczot clitoris kobiety.

Pamiętaj, że to Partnerka jest największym źródłem wiedzy, jak masować łechtaczkę. Każdy ma swoje upodobania. Jeśli będziesz słuchał wskazówek, na pewno osiągniesz sukces.

Niezapomniany orgazm łechtaczkowy: wykorzystaj gadżety erotyczne!

Sprawne palce potrafią działać cuda, jeśli chodzi o orgazm. Kiedy jednak musisz nauczyć się orgazmu, a masz blokadę lub po prostu brakuje Ci cierpliwości, sięgnij po profesjonalną pomoc: bezdotykowe masażery łechtaczki lub wibratory do łechtaczki.

Gadżety erotyczne, zwłaszcza te wibrujące, mają wyjątkową moc rozluźniania mięśni. W ten sposób uwalniają łechtaczkę od stresu i napięcia, które są przeszkodą dla orgazmu. 

Nam ciężko się zdecydować, co jest lepsze, czy wibratory do łechtaczki, czy bezdotykowe stymulatory. I jedne i drugie są fantastyczne! Trzeba jednak przyznać, że wibrator musi mieć naprawdę dobre wibracje, by dać Ci rozkosz, na jaką zasługujesz. Warto zwrócić uwagę na wibratory Satisfyer np  Satisfyer Curvy 1+ White - Wibrator łechtaczkowy sterowany aplikacją

Curvy 1 + to stymulator łechtaczki, który łączy ze sobą stymulację za pomocą fal powietrza oraz wibracji. Gadżet od Satisfyer posiada ergonomiczny, zaokrąglony korpus, który idealnie dopasuje się do kształtu Twoich najbardziej intymnych miejsc, dostarczając Ci niewyobrażających doznań. Ponadto Curvy jest kompatybilny z bezpłatną aplikacją Satisfyer Connect dostępną na telefony z systemem iOS i Android, dzięki czemu możesz sterować swoją przyjemnością z telefonu lub przekazać władzę partnerowi. Program umożliwia dostęp do nieskończonej ilości trybów pracy.

ZAMÓW CURVY 1+Kiedy nie wiesz, co wybrać, zobacz bezdotykowe stymulatory łechtaczki. Tutaj wybór jest o wiele prostszy, bo praktycznie każdy masażer tego rodzaju jest wart uwagi. 

  • Jeśli nie wiesz, czy wolisz delikatniejszy, czy mocniejszy masaż, postaw na bezdotykowe masażery Satisfyer. Mają duży wybór poziomów stymulacji. Podobnie jak Lelo Sona 2.

  • Bezdotykowe masażery łechtaczki Lelo są światowym bestsellerem. Znakomita opcja dla miłośniczek luksusu. 

  • Jeśli szukasz mocnej zabawki erotycznej, sięgnij po powietrzne stymulatory Womanizer.

Lelo Sona 2 to kolejna wersja bestsellerowego sonicznego masażera. Jeśli szukasz luksusowego stymulatora łechtaczki, który daje szeroki wybór poziomów stymulacji, od delikatnych, po mocne, Lelo Sona 2 z pewnością Cię zainteresuje! Bezdotykowa stymulacja łechtaczki jest na tyle mocna, że większość kobiet ma orgazm na długo przed poznaniem największej mocy gadżetu. Warto zaznaczyć, że imponujące tryby sonicznej stymulacji idą w parze z bardzo cichym działaniem. Lelo Sona 2 jest jednym z najcichszych bezdotykowych stymulatorów łechtaczki.

ZAMÓW LELO 2Sprawdź inne wibratory soniczne

Czy warto sięgać po żele stymulujące łechtaczkę?

Przy okazji rozmów o łechtaczce warto wspomnieć o intymnych żelach stymulujących. Czy warto z nich korzystać? Oczywiście. Pamiętaj tylko, że żel stymulujący nie zwalnia Cię z dobrego masażu łechtaczki. Tutaj nic nie zadzieje się samo.

  • Żele stymulujące mają naturalny skład i są bezpieczne dla miejsc intymnych. Pamiętaj tylko, by nie kupić żelu ze składnikiem, który może Cię uczulać. 

Na początek polecamy sięgnąć po dobry lubrykant chłodzący lub rozgrzewający. Sprawdzisz wtedy, jak Ci się to podoba, a w kolejnym kroku możesz sięgnąć po typowe żele stymulujące, które są droższe. Żele do łechtaczki to pomocnik udanego masażu. Uwrażliwiają nerwy łechtaczki, dzięki czemu odbierasz więcej wrażeń i łatwiej osiągasz orgazm. 

Zachęcamy do bliskich kontaktów z łechtaczką! Orgazm łechtaczkowy niesie ze sobą wiele korzyści dla ciała i przyjemność, na którą zasługujesz.Autor: Ola Kopczyńska

Z wykształcenia Psycholog, z pasji Seksuolog. Treści dla Sensu tworzy od wielu lat - chętnie dzieli się swoją wiedzą. 
Sprawdź inne artykuły:

Gadżety erotyczne dla Par
Wibratory łechtaczkowe - poradnik
Seks analny - jak zacząć?
Lubrykant do seksu - Jak wybrać?
Wstęp do BDSM