W jaki sposób pierścień erekcyjny wzmacnia i wydłuża erekcję?

Sekretem skuteczności pierścieni na penisa jest delikatny ucisk, blokujący odpływ krwi. Ze względu na to, że pierścieni używa się przez stosunkowo krótki czas, jest to zjawisko zupełnie bezpieczne. A jakie efektowne!

  • Penis staje się wyraźnie grubszy z powodu większego ukrwienia.

  • Dzięki zahamowaniu odpływu krwi ring na penisa pomaga w utrzymaniu erekcji.

  • Silnie ukrwiony penis jest wrażliwszy na dotyk, przez co panowie czerpią większą przyjemność z seksu lub masturbacji.

  • Ucisk opóźnia także moment wytrysku. 

Jak nosić pierścień erekcyjny? Jaki ring na penisa kupić?

Pierścień erekcyjny można nosić na 2 sposoby: u podstawy penisa, lub przełożyć krążek nie tylko przez penisa, ale i jądra. Drugi sposób daje nieco więcej wrażeń, ale pierwszy także jest skuteczny. 

Na początek zaopatrz się w lubrykant na bazie wody, który ułatwi Ci aplikację pierścienia erekcyjnego. Zanim jednak założysz pierścień erekcyjny, musisz wybrać model dla siebie. Ringi erekcyjne nieco różnią się między sobą.

  1. Rozciągliwe pierścienie erekcyjne niewibrujące, to nieduże, elastyczne krążki, które są dyskretne i skuteczne. 

  2. Elastyczne pierścienie z wibracjami są doskonałe dla par. Wibrująca nasadka będzie masowała łechtaczkę partnerki podczas seksu. Ring możesz także odwrócić, a wtedy wibracje przeniosą się na strefę perineum — to ciekawe urozmaicenie masturbacji. 

  3. Metalowe pierścienie erekcyjne są dedykowane panom z dobrą znajomością własnego ciała. Do ich użycia potrzeba trochę doświadczenia ze względu na brak możliwości rozciągania krążka.

W przypadku dwóch pierwszych rodzajów, w zakładaniu nie ma żadnej filozofii. Co więcej, taki pierścień możesz zakładać na różne sposoby i w każdej chwili możesz go zdjąć. Elastyczne ringi na penisa zakłada się przed wzwodem lub w trakcie — to nie ma znaczenia. 

Z kolei metalowe ringi erekcyjne przede wszystkim muszą być dopasowane rozmiarem do Twojego penisa. Zakładanie krążka będzie wymagało użycia żelu nawilżającego. Najpierw pierścień trzeba przełożyć przez jądra, a następnie przez penis, który NIE może być we wzwodzie. Z kolei przy zdejmowaniu najpierw należy wyswobodzić penis, a następnie jądra. 

Ring erekcyjny, a rozmiar penisa

Rozciągliwe ringi erekcyjne będą pasowały na każdego, ale im mniejsza średnica w stosunku do Twojego penisa, tym mocniejszy będzie ucisk. Warto pamiętać, że wibrujące pierścienie erekcyjne są z reguły mniej zaciskowe, dlatego, jeśli obawiasz się zbyt intensywnego hamowania przepływu krwi, zwróć uwagę na krążki erekcyjne Durex, dream toys, czy Pretty Love. 

Z kolei, jeśli chcesz mieć pewność, że krążek erekcyjny zaciśnie się tak, jak należy, zmierz obwód swojego penisa. Każdy ring ma podaną średnicę. Znając tę wartość, za pomocą kalkulatora online możesz obliczyć bez żadnego wysiłku, z jakim obwodem równa się średnica wybranego krążka. Jeśli uzyskany wynik będzie mniejszy niż Twój, to znaczy, że jest to pierścień erekcyjny dla Ciebie. Jeśli obwód krążka erekcyjnego będzie większy lub równy z Twoim obwodem penisa, poszukaj czegoś innego. 

W przypadku metalowych ringów erekcyjnych ta różnica między obwodem krążka a obwodem penisa nie może być zbyt duża, ponieważ gadżet się nie rozciągnie. Tutaj polecamy zmierzyć podstawę penisa i dla bezpieczeństwa wybrać ten największy wynik. Mimo tych trudności metalowe ringi cieszą się dużą popularnością i wcale nas to nie dziwi, bo są świetną ozdobą penisa. 

Przeciwwskazania do korzystania z krążków na penisa

Nie zaleca się korzystania z krążków na penisa w przypadku chorób układu krążenia, czy cukrzycy. Dodatkowo, jeśli zauważysz, że penis zmienia swój kolor na siny i zaczyna niepokojąco puchnąć, zdejmij krążek. 

Na koniec najważniejsze: Nie noś pierścienia erekcyjnego dłużej niż 20 minut. Ring erekcyjny zakłada się do seksu i zaraz potem zdejmuje. 

 

Ola.

Sprawdź inne artykuły:

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ