Przyczyny niskiego libido

Nie jesteśmy lekarzami, dlatego chcemy uświadomić Ci, jak ważne są badania lekarskie, kiedy zauważasz pozornie niewinne zmiany w Twoim organizmie. Przyczyny braku ochoty na seks to ogromne jezioro, w którym może się skąpać każdy człowiek. Znajdują się tam problemy natury psychicznej, biologicznej i społecznej. Czasami ciężko zgadnąć, w którym obszarze znajduje się konkretna przyczyna. 

Jako najczęstsze przyczyny niskiego libido wskazuje się choroby przewlekłe i kryzysy w związku. W pierwszym przypadku poziom libido spada w wyniku zmian w gospodarce hormonalnej. Wyleczenie choroby powinno doprowadzić do unormowania libido. Podobnie jest w czasie menopauzy, kiedy hormony szaleją. Z kolei w kryzysach brak ochoty na seks jest wynikiem niechęci do partnera spowodowanej brakiem zrozumienia lub problemami, które nie zostały wyjaśnione. 

Warto wspomnieć także o przyjmowanych lekach antykoncepcyjnych, czy antydepresyjnych. Na początku ich przyjmowania możesz zauważyć dramatyczny spadek libido. Po jakimś czasie znów się normuje, ale w przypadku leków antykoncepcyjnych warto robić co jakiś czas wyniki krwi - źle dobrane będą miały negatywny wpływ na organizm.

Widzisz pewnie, że to zdiagnozowanie przyczyny i pozbycie się jej pomaga unormować libido. Czy podczas leczenia można sobie jakoś pomagać? Tak istnieje mnóstwo sposobów, które pomogą Ci rozpalić w sobie ten słynny ogień pożądania. 

Naturalne sposoby na zwiększenie ochoty na seks

Czy są wśród Was miłośnicy sportu? A może zdrowego odżywiania? Wasza energia przydałaby się ludziom, którzy mają z tym nie po drodze. Brak ruchu, używki typu kawa, papierosy, alkohol, do tego wysoko przetworzona żywność. No jak tu mieć ochotę na seks, jak organizm ledwo zipie? 

Suplementacja jest ostatnio bardzo popularna w Polsce, ale zanim wydasz pieniądze na suplementy polecane przez celebrytów, przeczytaj skład tabletek zwiększających libido. Zobaczysz, że jest on naturalny i jest prawdziwą bombą witaminową. Wobec tego nie musisz kupować osobno witamin w tabletkach, bo wystarczą Ci kapsułki zwiększające libido. Oszczędność pieniędzy - efekt ten sam. 

Wzmocnienie libido u kobiet i mężczyzn - skuteczne środki

Tabletki na zwiększenie libido dzielą się na te dla kobiet i dla mężczyzn. Męskie kapsułki są  pokroju Viagry - umożliwiają również satysfakcjonującą erekcję. Jak to możliwe? Wystarczą naturalne składniki, które stymulują przepływ krwi do narządów płciowych. Proste i skuteczne!

Niektóre składniki suplementów zwiększających libido u kobiet i mężczyzn są wspólne. To na przykład l-arginina, żeń-szeń, czy muira puama. Wyciągi z roślin często występują w komplecie z witaminą C, która ma działanie energetyzujące. Działanie tych składników możesz sprawdzić za pomocą kapsułek Viamea, czy Sexual Health Series Female Intensity

Hiszpańska mucha na zwiększenie libido?

Uniwersalnym środkiem na zwiększenie ochoty na seks jest hiszpańska mucha, która może funkcjonować jako suplement diety lub jako kropelki pod język przyjmowane na około 30 minut przed seksem. W Sensu mamy ich sporo i są to różne warianty hiszpańskiej muchy Sex Elixir.  Świetna cena i działanie, w dodatku hiszpańska mucha jest uniwersalna - doskonała dla kobiet i mężczyzn.

Spadek libido, a problemy w związku

Chcielibyśmy Ci zaproponować fantastyczne gadżety erotyczne na kryzys w związku, ale nawet najlepszy wibrator nie zastąpi rozmowy i starań obu stron, by związek był spełnieniem marzeń o miłości. Suplementy zwiększające libido i zmiana trybu życia na zdrowszy na pewno nie zaszkodzą, wręcz przeciwnie, ale pamiętaj - przyczynę i tak trzeba zlikwidować. 

Zachęcamy do konsultacji z lekarzami i do rozmów - nie ukrywaj swoich potrzeb i trudności w związku. Rozmawiaj z partnerką/partnerem, dbaj o siebie, a my zadbamy o najlepsze nowinki ze świata erotycznych gadżetów!

Ola.

 

Sprawdź więcej artykułów:

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ