Kobiecy orgazm jest dla mężczyzny bardzo istotnym elementem seksu. Panowie chyba nigdy nie uwierzą, że dobry seks nie musi kończyć się orgazmem partnerki. Co robić, by podołać wymaganiom ukochanej? Jak wydłużyć stosunek, opóźnić wytrysk i zapewnić sobie trwałą erekcję? Prezentujemy sposoby na wydłużenie seksu!

Pierścienie erekcyjne

Tania i skuteczna pomoc w walce z przedwczesnym wytryskiem? Pierścień erekcyjny. Prosty, silikonowy krążek uciska podstawę penisa, wzmacniając i wydłużając erekcję. Prosty w zakładaniu, elastyczny krążek na penisa kupisz za niecałe 50 zł. Początkującym szczególnie polecamy ring erekcyjny Fifty Shades of Grey The Perfect O, który jest bestsellerem. 

Słyszałeś może o takiej wskazówce, by uciskać miejsce między jądrami a odbytem w momencie zbliżania się orgazmu? To opóźnia wytrysk. Podobne działanie ma wibrujący ring erekcyjny. To droższe rozwiązanie, ale ma wiele plusów. Wibrujący pierścień erekcyjny to świetny gadżet erotyczny do użycia w parze lub w pojedynkę. W zależności od tego, jak założysz pierścień - wibrująca nasadka może stymulować łechtaczkę partnerki lub Twoją strefę perineum, czyli prostatę od zewnętrznej strony.  

Prezerwatywy przedłużające stosunek

Tani i natychmiastowy sposób na opóźnienie wytrysku? Prezerwatywy przedłużające stosunek. Na pewno słyszeliście o gumkach Durex Performa. To klasyczne prezerwatywy nasączone bezpiecznym środkiem do znieczulenia miejscowego - benzokainą. Środek ten działa bardzo delikatnie, ale zauważalnie. Najwrażliwsza część penisa w miejscu, gdzie znajduje się wędzidełko, staje się odporniejsza na walory masażu. 

Warto tego spróbować, ale nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę, ponieważ odbiera mężczyznom nieco przyjemności z seksu. 

Trening wytrzymałości z masturbatorem

Najprzyjemniejsze ćwiczenia, jakie wymyślono! Czy podczas masturbacji można ćwiczyć swoją wytrzymałość seksualną? Tak, jednocześnie można ją obniżać. Dlaczego tak się dzieje?

Podczas masturbacji jesteśmy skupieni wyłącznie na sobie i właściwie nie zależy nam, by sesję przyjemności solo jakoś wydłużyć. W przypadku mężczyzn takie szybkie orgazmy obniżają zdolność kontroli nad wytryskiem. Po jakimś czasie może się okazać, że nie potrafisz wytrzymać dłużej mimo szczerych chęci. 

Z pomocą przychodzą masturbatory! Mamy nawet taki specjalny: Fleshlight Stamina Training Unit. To masturbator z gęstymi wypustkami, które intensywnie masują penisa, przez co orgazm naprawdę trudno powstrzymać. Twoim zadaniem jest trening siły woli i mimo wszystko staranie się odwlec moment wytrysku. Z czasem naprawdę zauważysz efekty.

Warto również zauważyć, że kobieca pochwa jest gładka, więc doznania podczas seksu są delikatniejsze. Po sesjach z intensywnie stymulującym masturatorem orgazm przy seksie naturalnie może nastąpić później. 

Masaż prostaty

Ta metoda może Wam się wydawać nietypowa. Co wspólnego z wytryskiem ma masaż prostaty? Wiele, ponieważ uczy innego postrzegania przyjemności. Orgazm prostaty wymaga cierpliwości -  orgazm prostaty może nastąpić po kilkudziesięciu minutach stymulacji. Co więcej, potrzeba do tego praktyki! 

Gruczoł prostaty odpowiada między innymi za erekcję i wytrysk. Stymulacja prostaty może więc przyczynić się do poprawy jakości nasienia, a także ułatwi kontrolowanie wytrysku. Masaż penisa warto połączyć z używaniem masażera prostaty. To wygodne, przyjemne i pokazuje niejako nowy wymiar przyjemności. 

Problemy z wczesnym wytryskiem, kiedy iść do lekarza?

Wiemy, że panowie nie cierpią wizyt u lekarza od męskich spraw. Czasami jednak jest to konieczne, a badania profilaktyczne to jedyny sposób na wczesne wykrycie wielu groźnych schorzeń. Kiedy problemy z przedwczesnym wytryskiem NIE CHCĄ ustąpić mimo Twoich treningów i starań, natychmiast udaj się do lekarza. Dodatkowo zachęcamy do wykonywania badań profilaktycznych, nawet jeśli problemy z przedwczesnym wytryskiem nie występują.

 

Ola.

Sprawdź więcej artykułów:

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ