Cechy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie kulek gejszy

Zanim kupisz swoje pierwsze kulki gejszy, podsumuj kondycję mięśni pochwy. W tym celu włóż do pochwy dwa palce (wskazujący i środkowy), a następnie spróbuj je zacisnąć. Jeśli mięśnie nie chcą zareagować na Twój wysiłek, bądź nacisk jest słaby, to znak, że warto coś z tym zrobić. 

Kobiety, które mają za sobą poród naturalny, będą potrzebowały dużej i lekkiej kulki waginalnej, by móc rozpocząć ćwiczenia. Nie oznacza to, że kobiety, które nie rodziły, mogą sobie kupić kulkę o wadze cegły. To nie o to chodzi, by pochwa udźwignęła siatki z zakupami, ale by mieć kontrolę nad mięśniami. Tak samo, jak na kulce podczas ćwiczeń, w przyszłości będą mogły zacisnąć się na penisie, znacznie uprzyjemniając wspólne chwile z partnerem.

Podsumowując:

Prawidłowe ćwiczenia z kulkami gejszy -  o tym musisz pamiętać

Większość kulek waginalnych ma wewnątrz mniejsze kuleczki, które drgają podczas ruchu. Takie kulki gejszy są świetne do noszenia i treningu na stojąco. Kulki gejszy bez funkcji biofeedback są świetne do ćwiczeń na leżąco (zaciskanie i rozluźnianie). Bez względu na rodzaj kulki, nie nosimy jej dłużej niż kilkanaście minut dziennie! Zakładanie kulek gejszy na kilka godzin zakończy się katastrofą i cierpieniem dla Twoich mięśni pochwy. 

Ćwiczymy codziennie po kilka - kilkanaście minut. W ciągu tygodnia warto zrobić sobie dzień przerwy. Po treningu poświęcamy chwilkę na rozluźnienie mięśni pochwy, przy okazji się relaksując. Efekty treningu z kulkami gejszy zauważysz już po kilku tygodniach!

Top 3 polecanych kulek gejszy dla początkujących

W SENSU znajdziesz około 5 stron ze świetnymi kulkami gejszy na każdą kieszeń. Dopasuj wielkość i wagę kulek do swoich możliwości, a jeśli masz problem z wyborem, zwróć na nasze top 3 kulek gejszy, które mogą Ci się spodobać. 

Boss Series Silicone Kegal Balls Set zestaw kulek gejszy

Prosty zestaw z trzema kulkami gejszy, które świetnie sprawdzą na każdym etapie zaawansowania. Progresywne kulki waginalne Boss Series Silicone Kegal Balls Set mają w środku mniejszą, drgającą kulkę, która podczas ruchu dodatkowo stymuluje mięśnie pochwy. W całości wykonane z silikonu medycznego - bezpieczne i proste w czyszczeniu. Klasyczny zestaw w świetnej cenie! A jeśli nie chcesz kupować zestawu, zwróć uwagę na pojedyncze silikonowe kulki gejszy marki Boss Series.

Pelvix Concept progresywne kulki gejszy

Znakomity gadżet do wzmocnienia mięśni Kegla. Pelvix Concept to otwierana kulka waginalna, do której wkładamy jedną z 3 znajdujących się w zestawie kulek obciążeniowych. Zarówno obudowa, jak i wewnętrzne kulki wykonane są z silikonu medycznego. Świetna opcja dla kobiet początkujących i takich, które mają trudności ze znalezieniem kulek gejszy, które nie będą wypadały podczas pierwszych ćwiczeń. To przykład kulek gejszy do chodzenia, gdyż wtedy drgania zapewniają najlepszy efekt.

OhMiBod Lovelife wibrujące kulki gejszy z wirtualnym trenerem

Można powiedzieć, że wibrujące kulki gejszy świetnie łączą przyjemność z możliwością treningu mięśni Kegla. Znajdziesz u nas różne wersje wibrujących kulek, na przykład OhMiBod Lovelife - sterowane aplikacją na telefon. Aplikacja umożliwia wygodne sterowanie, świetnie sprawdza się w czasie gry wstępnej, a do tego zawiera program pomagający kobietom prawidłowo wykonywać ćwiczenia mięśni dna miednicy. Dodatkowo kulka waginalna OhMiBod wyposażona jest w sensory, które monitorują postępy w ćwiczeniach. 


Ola.

Sprawdź więcej artykułów:

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ