Wibratory są dla par, które mają słaby seks

  • Nasz seks jest tak udany, że nie potrzebujemy jakichś tam wibratorów!

  • Wibrator do seksu? Mój mąż jeszcze się mną nie znudził!

To nieprawda, że ludzie sięgają po zabawki erotyczne, kiedy ich życie seksualne jest nieudane. Zazwyczaj pary, które nie są zgodne i nie mają udanego seksu, po prostu go nie uprawiają. Włączenie wibratora do seksu w parze wymaga zaufania i znajomości wzajemnych pragnień. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że z gadżetów erotycznych korzystają pary, które mają świetny seks i są sobą tak zaaferowane, że chcą próbować nowych rzeczy. 

Dobry wibrator sprawi, że partnerka nie będzie chciała uprawiać seksu

Nie pozwólcie, by wibrator wzbudzał w Was zazdrość o ukochaną osobę! To wyłącznie gadżet erotyczny, dodatek. To prawda, że potrafi dawać nieziemskie orgazmy, ale one bynajmniej nie zniechęcają do seksu. Wręcz przeciwnie, wibratory, masażery łechtaczki, czy masturbatory bardzo pobudzają wyobraźnię i rozpalają zmysły do tego stopnia, że mamy ochotę na więcej. 

Duże wibratory są dla kobiet z luźną pochwą

Pochwa to bardzo rozciągliwy mięsień. Duże wibratory są wybierane przede wszystkim przez kobiety, które lubią czuć w sobie ciężar i moc zabawki erotycznej, a najlepszy efekt zapewniają właśnie duże wibratory do punktu G. Warto wziąć też pod uwagę, że wiele dużych wibratorów i tak ma mniejszą grubość od przeciętnego penisa. 

Dodatkowo nie musicie się martwić, że duży wibrator poszerzy pochwę. Musiałby być naprawdę szeroki i stosowany codziennie, by pokonać możliwości kobiecych mięśni. 

Gadżety erotyczne są dla zboczeńców

Idąc tokiem myślenia niektórych, wszyscy, którzy uprawiają seks inaczej jak przy zgaszonym świetle, obowiązkowo bez gry wstępnej, są zboczeńcami. Policja! Prosimy przyjechać do sypialni, gdzie notorycznie łamane jest prawo!

A tak na poważnie, zgodzilibyście się, jak NORMALNE, a czasami wręcz nudne osoby korzystają z gadżetów erotycznych. I nie ma w tym nic złego, skoro wibracje są takie przyjemne. Masaż penisa lub łechtaczki nie jest żadnym zboczeniem. A masaż odbytu? Też nie! To także jest strefa erogenna, czyli miejsce silnie unerwione, reagujące dużą przyjemnością na intymny dotyk. 

Najlepsze wibratory to te najdroższe

Nie jest prawdą, że musimy sięgać wyłącznie po marki oferujące gadżety erotyczne za kilkaset złotych. Owszem, wiele wibratorów, a także automatyczne masturbatory ma stosunkowo wysokie ceny, ale to z powodu zastosowania nowoczesnych technologii, między innymi możliwość sterowania na dowolną odległość na Ziemi.

Tymczasem wiele dobrych, klasycznych gadżetów erotycznych dostaniemy za mniej niż 100 zł. Bardzo dobre zabawki erotyczne można kupić za mniej niż 200 zł, a przeciętne ceny porządnych zabawek dla dorosłych mieszą się w granicy 100-300 zł. Najlepszy wibrator to ten, który najlepiej do Ciebie pasuje. Zwróć uwagę na kształt, rozmiar, sposób działania i moc urządzenia. Warto pamiętać, że wysoka cena jest też związana z designem. Za obecność luksusowego pudełka i etui także musimy zapłacić. 

Gadżety erotyczne powodują infekcje

Nie bez powodu producenci gadżetów erotycznych tak dużo miejsca poświęcają na dobór hipoalergicznych i nieporowatych materiałów, które stanowią nieprzyjazne środowisko dla rozwoju bakterii. To nie zwalnia nas oczywiście z czyszczenia wibratorów i masturbatorów. To naprawdę żaden problem, aby umyć zabawkę erotyczną po użyciu, poczekać, aż wyschnie, a następnie schować w czyste miejsce. Jeśli używamy produktów przyjemności zgodnie z zaleceniami, nie ma opcji, by zrobić sobie nimi krzywdę. 

Ola.

 

Sprawdź więcej artykułów: 

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

KLIKNIJ